Jednoduchý a levný trik, jak si provonět domov během chvilky

domácnost vůně

Mít voňavý domov je často nedosažitelný cíl. Pachy se šíří velmi rády a může je způsobit vaření, zvířata i děti. Vždy je žádoucí mít po ruce něco, co zajistí příjemné provonění celého vašeho bytu. Jeden takový snadný trik vám představíme na následujících řádcích.

Správně zvolená aviváž má schopnost úžasně provonět prádlo, lze ji ale bez problému použít i v celé domácnosti — pokud víte, jak na to. Jednou z možností je využít ji jako sprej. Tento ohromně snadný trik se stal oblíbeným po celém světě a lidé jej s oblibou sdílí na sociálních sítích.

Trik spočívá v tom, že do lahve s rozprašovačem nalijete trochu aviváže a zbytek dolijete vodou. Jak lze vidět na videu, aviváže stačí opravdu málo. Pokud byste jej použili zbytečně moc, mohl by být roztok nepříjemně lepivý a zanechávat stopy. Nezapomeňte roztok před použitím vždy pořádně protřepat.

Vzniklý roztok můžete využívat na vše, co potřebujete provonět. Může to být sedačka, deky a přehozy, polštáře, závěsy a dokonce i koberce. U koberců je to obzvlášť snadný účinný způsob, jak zabránit nežádoucím pachům bez nutnosti jej často složitě čistit.

@gu1sem Get a fresh smelling home with this hack💙🫧 . . #tøymykner #fabricsoftner #laundrydetergenthack #goodsmellinghome #cleaninghack #foryou #fyp #vasketips #hacksoflife #howtogetgoodsmell #evtemizliği #temizlikönerileri #yumusatici ♬ make you mine madison beer – madison

Podobný sprej si lze pravděpodobně i zakoupit v obchodě již namíchaný, cena je ale zbytečně vysoká. Proč si jej tedy nevyrobit doma během chvilky?

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: cottonbro studio/Pexels

error: Content is protected !!