Dřív se za velká prsa styděla, teď jsou její předností. Ve 25 letech vlastní šest nemovitostí a vydělává miliony

Modelka s prsy velikosti 32FF serveru TheTrendSpotter prozradila, že si vydělává v přepočtu neuvěřitelných 123 milionů korun ročně a vlastní šest nemovitostí. K obdivu je potřeba ještě dodat, že je Hannah Palmer pouhých 25 let.

V roce 2021 začala sdílet obsah na Only Fans. Vzhledem k tomu, že se řadí mezi vysoké, dlouhonohé, štíhlé a blonďaté krásky s velkým poprsím, během pár let nashromáždila velké množství fanoušků.

Na instagramovém účtu má momentálně 2,3 milionů sledujících a číslo neustále roste. Pravidelně sdílí své fotografie, kde je v titěrných topech a pózách, které zvýrazňují její přednosti. Dle komentářů pod fotografie je patrné, že se jí muži nemohou nabažit a ženy často závidí.

Narodila se v Prescottu v Arizoně. Dospívala ve společnosti, kde velké poprsí nebylo příliš vítáno a vzbuzovala mnoho negativních ohlasů. I když se snažila oblékat konzervativně a příliš na sebe upozorňovat, nepodařilo se jí tomu vyhnout.

Za svá prsa se styděla

„Byla jsem pozdní pták a do prvního ročníku na vysoké škole jsem se v tomto směru příliš nerozvíjela. Ale ještě na střední škole jsem se hodně oblékala. Byla jsem terčem útoku víc než ostatní dívky v mém věku,“ uvedla influencerka pro The Sun. „Cítila jsem se tak, protože jsem měla větší hrudník. Bylo to tak zlé, že jsem někdy utíkala domů.“

Dokázala se přes to ale povznést a do dospělosti si nenesla pocit méněcennosti. Díky tomu se plně začala věnovat modelingu, což se jí finančně velmi vyplácí. Má za sebou i slibnou spolupráci s mnoha známými značkami, pro které dělala modelku.

V současné době ji ale zase trápí plno stalkerů. Někteří se například vloupali do jejího domu, což ji způsobilo velké trauma a musela učinit preventivní opatření, aby se znovu začala cítit bezpečně.

Zdroje: Autorský text, redakce Ansu, The Sun, TheTrendSpotter; Náhledová fotografie: Nano Erdozain/Pexels

error: Content is protected !!