„Pokazil jsi mi svatbu, pokazím já tu tvou!“ Když požádáte o ruku v nevhodný moment, rodinné drama je na světě

Rodinné vztahy jsou komplikované. Své o tom ví i uživatel z platformy Reddit, říkejme mu třeba Matthew, který zde sdílel drama, které se odehrálo na jeho svatbě. I když bratra požádal, aby nechal velký den jen pro ně, rozhodl se ho neposlechnout. A to mělo nepříjemné následky.

Svatební den si každý představuje jinak, ale v jednom se shodnou: má to být velký den svatebčanů. Čas a pozornost by měla být určena hlavně budoucím novomanželům. Tak to i vnímal tento muž a jeho partnerka.

Jeho bratr za ním přišel s oznámením, že na svatbě požádá o ruku svou současnou partnerku. To si novomanželé samozřejmě nepřáli a svůj nesouhlas dali jasně najevo. Do celé záležitosti ještě vstoupila jejich matka, která chtěla, aby toto velké gesto udělal před svou rodinou.

Nesouhlas byl jasně vysloven

„Řekl jsem, že bych to nedal a že kdyby to udělal, nechal bych ho vyhodit,“ napsal muž na Reddit. Navzdory jeho varování bratr stejně o ruku svou partnerku požádal. Jejich matka si ale dupla, že pokud se ho pokusí ze svatby vyhodit, odejde taky. Novomanželé tedy nemohli dělat nic jiného, než to nechat být. Tedy aspoň prozatím.

Sladká pomsta?

Matthew se rozhodl pomstít: „Můj bratr se minulý víkend oženil. Místo uvítání na rodinném přípitku jsem využil čas k oznámení, že čekáme první miminko.“

Reakce matky byla opět velmi překvapující. Byla na něho naštvaná, že vzal všechnu pozornost od bratra v den jeho svatby a nazvala ho „hříšníkem“. Jakmile jí připomněl, že jeho bratr udělal to stejné jemu, nazlobila se ještě víc.

Sedni si a mlč!

Korunu tomu všemu nasadila babička. Svou naštvanou dceru uzemnila tím, že jí řekla, ať si sedne a mlčí. V komentářích pod příspěvkem si tím získala mnoho obdivu. Matthew ještě dodal, že jeho matka vždy upřednostňovala jeho bratra před ním. Velký vliv na to měl mít fakt, že se přestěhoval za prací do cizí země.

Zdroj: Autorský článek, redakce Ansu, Reddit; Náhledová fotografie: Dimitri Kuliuk/Pexels.

error: Content is protected !!