Transgender tanečnice prezentuje pokřivený ideál ženské krásy: obří pozadí v nesoudných mini šatech

Každý si volíme svůj způsob, jakým se chceme prezentovat. Někdo dává hodně na svůj vzhled, jiný zdůrazňuje svou intelektuální stránku. Anita Groove se rozhodla prorazit jako profesionální transgender TikTok tanečnice. 

Její videa jsou plná energie a striptýzových prvků, při kterých má padnout pozornost převážně na oblé ženské tvary. Trans žena miluje výstřednost, která již pro některé hraničí s nevkusností. Má za sebou zákroky, které jí zvětšily zadek. Prsa jsou samozřejmě také umělá. 

Vzhledem k jejím velmi netradičním tanečním kreacím je často nazývána královnou tanečnic na Tiktoku převážně v komunitě trans osob. Rozhodně jí nechybí sebedůvěra a má mnoho zajímavých nápadů.

Přemrštěný nevkus?

Pro své vizuální a taneční zvláštnosti je často terčem kritiky. Některé komentáře se posmívají jejím tanečním vystoupením a přirovnávají ji k umělé panně. Větší část kritiky směřuje k jejímu pokřivenému, nevkusnému a přemrštěnému způsobu, jakým prezentuje svůj ideál ženské krásy. 

„Necítíš se jako muž, ale máš pocit, že tohle má něco společného se ženou?!“ sdílel jeden komentující. „Je to obludné a děsivé, se ženou to nemá nic společného,“ říká další. „O co tady jde? To má na zadku polštáře?“ podivuje se další. 

Anita na svých videích mívá často velmi upnuté oblečení. Často je její outfit přespříliš krátký nebo má hluboký výstřih. Vlasy nosí většinou rozpuštěné a na každém videu přichází s jinou barvou. Na první dobrou také upoutá výrazným líčením. 

Dle jejích reakcí si má každý dělat, co se mu líbí a míru sebeprezentace volit podle toho, co je mu blízké. Kritiku bere s nadhledem. 

Anita pochází z Česka

Anita pochází z České republiky a letos oslavila své dvacáté páté narozeniny. Na TikToku začala sdílet videa v roce 2020. Jeden z jejích nejstarších tanců je na píseň Ariany Grande, který nazvala Thank U, Next. Momentálně má přes 5,9 milionů lajků. 

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Matteus Bernardes/Pexels

error: Content is protected !!