Makhmud Muradov svou dceru Ruminku dlouho zanedbával, teď to označil za životní prohru

Makhmud Muradov

Makhmud Muradov ještě před několika lety tvořil krásný pár se zpěvačkou Monikou Bagárovou, dnes už je všechno jinak. Definitivně se rozešli v roce 2022 a teď už mají oba jiné partnery. Zápasník však dodnes lituje svého rozhodnutí, že místo toho, aby trávil čas se svou tehdy maličkou dcerou, raději cestoval po světě za prací.

Když malá Ruminka vyrůstala, byla nejčastěji v obklopení své maminky Moniky a jejích rodičů, kteří zpěvačce s výchovou pomáhali. Muradov se ukázal jen málokdy a tak nebylo jisté, jestli se na výchově vůbec podílí. Často cestoval po světě a v jednu dobu měl dokonce zakázáno přiletět do Evropy, protože přišel o svá víza.

Zápasník v rozhovoru pro Radio Prostor prozradil, že ve svém životě pár věcí lituje. „Ve škole jsem se špatně učil. Dřív jsem i hodně cestoval, když malinká vyrůstala. To byla také prohra. Lituji toho, ale čas prostě nevrátíš,“ vysvětlil.

Před několika dny se Muradov ukázal na svých sociálních sítích na fotografii s Ruminkou, se kterou zrovna trávil čas. Oba vypadali velmi spokojeně, hlavně Rumia, která si tatínka nejspíš moc neužije a pravděpodobně je zvyklá spíše na současného partnera Moniky, Leonarda Lekaje.

„Monika má nového partnera a já jí to přeju, protože jí dá to, co já jsem jí nedal. Nedokázal jsem ji udělat šťastnou, ale já jsem teď šťastný a zažívám to, co jsem nezažil s Monikou,“ vysvětlil zápasník, který už je dlouho ve vztahu se Sabinou Karáskovou, nedávno se však spekulovalo o jejich rozchodu poté, co si na sociálních sítích smazali společné fotografie.

Zdroj: Autorský text, Extra, Radio Prostor, iSport; Náhledová fotografie: Makhmud Muradov/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!