Dara Rolins vrací úder, přes který se její kritici jen tak nepřenesou: „Snad jste si nemysleli, že mi chyběl váš názor!“

Dara Rolins

Dara Rolins (51) nedávno podstoupila plastické operace, které jí výrazně změnily obličej. Zpěvačka je s výsledkem nadmíru spokojená, takže se po zahojení ukázala svým fanouškům. Dočkala se však velké kritiky, na kterou se rozhodla reagovat.

Příliš mnoho nadšených komentářů si nepřečetla, spíše se to pod příspěvkem na sociálních sítích hemžilo těmi negativními. Dara si z toho ale nic nedělala a i když její obličej koloval po celém internetu, hned druhý den sdílela další příspěvek, kde těmto nepřejícným lidem poslala jasný vzkaz.

„Snad jste si nemysleli, že jsem se sem vrátila, protože mi chyběly názory všech těch expertů na Daru,“ napsala zpěvačka už v úvodu své zprávy. „Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás mi sem psát své názory a postoje k estetické chirurgii… Koneckonců existují různá diskuzní fóra, kde se můžete svobodně naštvat, stěžovat si, mluvit špatně o každém z nás, a kde navíc potkáte vám podobné dobráky, se kterými můžete souznít,“ napsala Dara s tím, že je jí úplně jedno, co si o ní myslí nějaká tetka nebo strejda, které vůbec nezná.

Zpěvačka má jasno: Negativní komentáře lidí mazat nebude a stejně tak neplánuje blokovat ty, kteří je píší. „Na to máme jiné sebestředné umělce, ale jedno je jisté: Jak se cítím, na čem mi záleží a co se mi líbí, nemá vliv ani ani dobrý, ani špatný komentář. To možná v době, kdy mi bylo 10 let a myslela jsem si, že mě musí mít každý rád, abych byla šťastná. Šetřete si nervy, energii a rady pro lidi, které minimálně znáte osobně, i když TO, jestli o ně někdo vůbec stojí, je už druhá věc. Nejlepší je totiž starat se HLAVNĚ o sebe,“ zněla rada Dary, která, jak se zdálo, byla z celé situace poměrně pobavená.

Zpěvačka ke svému vzkazu připojila další fotografii, na které vypadá vskutku spokojeně. Reakce rozzuřených sledujících se tentokrát objevily ještě dříve než v případě zpěvaččina prvního příspěvku.

„Pro někoho, kdo žije z popularity, je toto poměrně odvážný post,“ napsala jedna ze sledujících. „Kdyby Vám to bylo jedno, nenapíšete tento výrok…. bohužel, už to vážně nejste Vy….s tím už nic dělat nelze, ale umět přijmout kritiku se ještě dá naučit. S tím jste taky musela počítat,“ napsala další, která si stála za svým názorem podobně jako Dara.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!