Méně spí a obdivuje svou ženu: Vojta Kotek o výchově syna Huberta. „Je to vyčerpávající,“ přiznává

Vojtěch Vojta Kotek

Už je to nějaký ten pátek, co se Vojta Kotek (36) stal otcem malého Huberta. Nejspíš ale sám nečekal, jak náročná životní role to je. Nejvíce obdivuje svou ženu, která se o syna trpělivě stará a on se snaží méně spát, aby jí alespoň trochu pomohl.

Vojtěch Kotek se stal otcem v říjnu roku 2022 a od té doby o své nové roli otce příliš nemluvil. Spousta lidí tak téměř zapomněla, že má syna. Nyní se ale o Hubertovi rozpovídal v rozhovoru pro Český rozhlas.

„Život se mi změnil, postupem času spím méně, je to teda velká změna, ale je to nádherné,“ řekl Kotek v rozhovoru pro výše zmíněný web. „Je to ale vyčerpávající. Obdivuji svoji ženu, jak to zvládá a jak se o něj hezky stará. Snažím se jí být nápomocen, ulevit jí,“ svěřil se herec. „Sám se přitom poznávám, jak se dá posunout hranice trpělivosti,“ dodal se smíchem.

Fanoušci Vojtu obdivují, že i přes to, že většinu svého času věnuje práci, se snaží své manželce pomáhat, aby na péči o syna nebyla sama. A to i za cenu kratšího spánku.

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka si naopak trochu zavtipkoval: „Co se týče výchovy, inspiruju se staršími kolegy, kteří už mají praxi. Jak tady kolega Bouček říkal, že synovi zapírá, že existují i jiné kluby než Sparta, já jsem se poučil, a protože jsem slávista, začal jsem svého syna už od začátku učit, aby dal ruce nahoru na slovo Slavia,“ řekl pobaveně.

Kotek už před více než rokem ukázal na sociálních sítích fotografií svého rozkošného syna i ženu, od té doby se však podobnou fotografií už nepochlubil. Není divu, soukromí je pro herce svaté.

Zdroj: Autorský text, Český rozhlas, Prima Ženy, 7 pádů Honzy Dědka; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!