Dudlík ze zlata nebo kočárek od Diora: Manželka milionáře sdílí základní výbavičku pro své miminko i s cenovkami

Linda Andrade má přístup k milionům svého manžela a nebojí se je použít. Rozhodně nehodná šetřit na výbavičce pro svou prvorozenou dcerku, která momentálně vychází v přepočtu na necelých 1,3 milionů korun a to maminka rozhodně nesdílela vše. Co jsou její největší položky?

Narození dítěte je velkou událostí pro celou rodinu. Během těhotenství se žena psychicky připravuje na jeho příchod, ale také plánuje, co pro svého malého broučka nakoupí. Pořizování základní výbavičky většinou budoucí maminky vítají s nadšením, i když se může jednat o stresující záležitost. 

Všichni chceme pro své děti to nejlepší, ale limitují nás finance. Každá maminka by určitě uvítala, kdyby měla neomezené možnosti a mohla pořídit opravdu cokoli. Kéž by šlo nakupovat a nehledět při tom na cenovky! Linda Andrade je manželkou dubajského milionáře a dle sdílených videí na TikToku jsou její možnosti doslova neomezené.

V jednom ze svých připnutých videí s názvem Maminka zlatokopka představuje základní výbavičku, kterou pro svou dcerku pořídila ještě před jejím narozením. Linda Andrade je známá svým chlubením, které s sebou nese velkou dávku humoru a nadsázky. 

Matka zlatokopka kupuje zlatý dudlík

„Pravděpodobně jste ještě nikdy neviděli zlatý dudlík. Tak já vám ho ukážu. Utratila jsem 3,000 (v přepočtu 19 tisíc korun) za dudlík ze zlata a úplně se to hodí k její matce zlatokopce,“ sdílí ve svém videu Linda, kde také ukazuje krásný zlatý dudlík s vyrytým letadlem.

Dále pro svou prvorozenou dcerku koupila malé černé kabelky se zlatými ozdobami od značky Dior v přepočtu za 120 tisíc korun. Při této příležitosti nezapomněla Linda zavtipkovat, že už to její manžel opravdu přehání a je dcerou naprosto posedlý. A že malou možná miluje o trochu víc než ji, takže by si taky zasloužila nějakou tašku pro sebe.

Ve videu zapózovala s těhotenským bříškem a sportovní verzí kočárku od Dior, který se prodává v přepočtu za 84 tisíc korun. Má modro béžovou barvu s potiskem značky. Chůvička je stála 64 tisíc korun, autosedačka 770 tisíc korun a samozřejmě nesmíme zapomenout na první šperky.

Šperky jsou důležitější než vzdělání

První kolekce od Tiffanyho je stála 192,5 tisíce korun. „Její šperky jsou pro mě velmi důležité, popravdě více než její vzdělání,“ dodala opět s humorem Linda. Rodiče nezapomněli ani na první sbírku zlata, jelikož je přeci poloviční Arabka, tak se to očekává. 

Linda utratila také 19 tisíc za čokoládky, bude to Marie Antoinette junior, jak ji její maminka ve videu nazvala. Život v luxusu bude mít rozhodně zajištěn a každý ji bude závidět. Což se už potvrdilo i v komentářích. 

„Můžu být vaše dítě taky?“ sdílela jedna komentující. „Je mi dvacet jedna, ale klidně mě můžeš adoptovat,“ napsala druhá. V komentářích bohužel i nacházíme mnoho negativních reakcí, kdy si lidé špatně vyhodnotí ironii ve videích a kritizují povrchní smýšlení budoucí maminky. 

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Andrea Piacquadio/Pexels

error: Content is protected !!