Ten se toho nebojí: Kolečko napíše scénář k seriálu inspirovaném svým milostným trojúhelníkem

Petr Kolečko

Scenárista Petr Kolečko (39) si ze sebe nepochybně umí udělat legraci. To dokázal i tím, že kývl na nový kšeft, což bude seriál inspirovaný jeho milostným trojúhelníkem s Anetou Vignerovou a Denisou Nesvačilovou.

Režisér Vladimír Skórka (47) má rád nekorektní humor, což se odráží i v jeho tvorbě. Natočil například seriál Lajna a sKORO NA mizině se Třemi tygry. U obou se fanoušci mohli potrhat smíchy.

Nedávno prozradil Blesku, že podobně vtipný seriál plánuje i s Petrem Kolečkem. „Petrovi jsem asi před týdnem nabídl, že chceme zase něco dělat, a nahodil mu téma, které se jmenuje Vysoká škola manželství,“ prozradil. „Přesněji řečeno – bude to o problémech. A on nadšeně přijal. Mělo by to odrážet to, co si v poslední době prožil. No, námětů sám nasbíral v poslední době docela dost…“ řekl. A to je pravda. Petr Kolečko díky svým zkušenostem může psát jeden scénář za druhým.

Režisér je s Petrovým rozhodnutím naprosto spokojený. „Očekávám, že to opět bude plné nekorektního humoru, a ono to k tomu tak nějak patří. Bohužel jeden takový, který jsme udělali, jsme museli dát na internet, protože v televizi není odvysílatelný. A máme obrovskou radost, protože tam mají miliony zhlédnutí,“ dodal.

Petr Kolečko si však nejspíš neuvědomuje, že svým chováním může ublížit zejména Nesvačilové, se kterou byl ve vztahu devět měsíců. Denisa se pak jednoho dne dozvěděla z médií, že si Kolečko vzal za ženu Anetu Vignerovou, se kterou má syna. Do té doby nicnetušící Nesvačilové se v tu chvíli zhroutil svět.

Herečka, která měla zlomené srdce, se musela snažit na Kolečka zapomenout. To se jí pravděpodobně i podařilo, teď se však pravděpodobně kvůli novému seriálu Kolečka bude opět minulost vytahovat na veřejnost.

Zdroj: Redakce, autorský text; Blesk, Expres; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia Commons (CC-BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!