Denisa Nesvačilová dostala v bance ledovou sprchu, musí mít naspořeno na hypotéku: Nemám šanci, přiznala

denisa nesvačilová

Pokud člověk dosáhne na hypotéku, stále ještě nemá vyhráno. Musí mít totiž podle věku 10 nebo 20 % částky naspořeno. To ale Denisa Nesvačilová (33) nejspíš nevěděla a v bance dostala ledovou sprchu.

Vlastní bydlení je stejně jako mnoha dalších lidí Denisin sen. Ten se ale nyní zdá být naprosto nedosažitelný, protože by si podle svých slov musela naspořit zhruba dva miliony korun.

„Byla jsem na jedné schůzce v bance a dnes potřebujete mít dvacet procent částky a byty stojí devět nebo deset milionů, tak to nemám šanci,“ vysvětlila herečka pro Expres.

Mít naspořeno na hypotéku není problém jen herečky, ale i dalších lidí. Denise nezbývalo nic jiného než se s vlastním bydlením rozloučit a místo toho si alespoň pronajala nový byt, kam se přestěhovala i se svým psem. Třeba se ale v budoucnu vdá a vysněného bydlení se přece jen dočká. Ve dvou se to přece lépe táhne, ačkoliv je herečka právě teď single.

Aktuálně však Denisa nevypadá, že by ji nedosažitelná hypotéka trápila. Nyní si užívá krátkou dovolenou u moře se svou maminkou, i tam se však učí texty do své práce.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Aha; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!