Aneta Vignerová má být těhotná: Prozradila se na sociálních sítích sama

Modelka Aneta Vignerová už má vztahové drama s Petrem Kolečkem dávno za sebou. Po jejich svatbě se zdá, že mají vztah jako sluncem zalitý. Nyní však vyplouvají na povrch informace o jejím těhotenství.

Aneta Vignerová má s Petrem Kolečkem syna, nyní se však zdá, že je modelka opět v očekávání. O jejím těhotenství se spekuluje už delší dobu, nyní ji však prozradil její Instagram a také zdroj časopisu Expres.

„Aneta si druhé miminko moc přála a dokonce o tom i mluvila v rozhovorech. Teď to vypadá, že se jim zadařilo, všichni jim to moc přejí,“ sdělil výše zmíněnému webu anonymní zdroj.

Tento zdroj však není jediným důkazem o možném těhotenství Vignerové. Ta sama přidala na sociální sítě video, kde je pohromadě se svou rodinou. Petr Kolečko jí hladí bříško a působí to dojmem, jako by na videu chtěli mít zachyceného i svého budoucího potomka. Fanouškům ale jen popřála dobrou noc. Své případné těhotenství tedy vlastně prozradila sama. Byl to snad účel?

Její věrní fanoušci už mají také jasno. Místo otázek ohledně těhotenství začali Anetě rovnou gratulovat. „Gratuluji, bude mímo, to je krásnej dárek pod stromeček, jupí, to budete mít hezké Vánoce,“ napsala jedna z mnoha fanynek.

Jestli je tedy Aneta skutečně těhotná, brzy se dočkáme finálního potvrzení z její strany. Zatím si na něj ale budeme muset počkat.

Zdroj: Rekdace, autorský text; Expres, Super; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!