Eva Burešová je tak zklamaná z lidí, že přemýšlela nad jinou prací v zapadlé vesničce

eva burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si každý den musí číst zprávy a komentáře od lidí, kteří jí nepřejí nic hezkého. To však negativně působí na hereččinu psychiku, a tak chvíli zvažovala úplný konec své herecké kariéry.

Sociální sítě působí na psychiku každého člověka, celebrity nejsou výjimkou. To potvrzuje i Eva Burešová, kterou reakce některých lidí přestávají bavit. „Nerozumím tomu, že některé věci ještě nemají stopku. Na tvrdo. Ze zákona. Spousta lidí kvůli sociálním sítím opravdu trpí a někteří si zvolí bohužel ten konec definitivní,“ svěřila se v rozhovoru pro Deník.

Negativní a urážlivé komentáře a zprávy, které herečka dostává dennodenně, ji přivedly k myšlenkám na konec své kariéry. „Dostávala jsem se do stavu, kdy jsem přemýšlela nad svou prací i nad životem. Jestli to vlastně celé neukončit, nenajít si úplně jinou práci někde v zapadlé vesničce,“ přiznala.

Eva však rozhodně nechce udělat takovou radost lidem, kteří na internetu šíří negativní a urážlivé zprávy, a zničit si tak svou milovanou kariéru, kterou si vydřela a která ji baví. Proto se rozhodla si od sociálních sítí dávat pravidelný detox. To, jak zjistila, jí skutečně částečně pomáhá.

Kdyby Eva Burešová skončila s Instagramem, pravděpodobně by přišla o určitou část svého příjmu. Možná i proto se rozhodla s ním nakonec definitivně neskončit.

Zdroj: Redakce, autorský text; Deník, Aha; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!