Kolečka a Vignerovou ve Varech nechtěli pustit do baru: Uvnitř už dávno seděla Nesvačilová

Petr Kolečko

Na filmový festival do Karlových Varů dorazily mnohé celebrity, nechyběl mezi nimi ani scenárista Petr Kolečko, modelka Aneta Vignerová a herečka Denisa Nesvačilová. Ti se však ke své smůle nakonec potkali v jednom baru.

Až kolem čtvrté hodiny ranní se manželé Petr Kolečko a Aneta Vignerová rozhodli, že si zajdou do baru. Tam původně vůbec jít nechtěli, protože mají nemocného syna. I tak je však něco nejspíš táhlo k zábavě, která se mohla nakonec pořádně zvrtnout.

„Možná budeme muset jet domů, protože Jiříček je nemocný a hlídá ho babička. Když zůstaneme, tak nepůjdeme na mejdan, ale s přáteli na večeři a pojmeme to romanticky a v poklidu,“ řekla Blesku Vignerová ještě předtím, než se své plány rozhodla změnit.

Do karlovarského Becher’s Baru, kde se nacházela většina celebrit, se však podle portálu Extra nejdříve nemohli dostat. Museli před barem řešit situaci s ostrahou, nakonec se tam však kolem čtvrté hodiny ranní dostali.

V menším baru, do kterého se vydali, se však už dávno nacházela Denisa Nesvačilová se svými přáteli. To pravděpodobně Kolečka s Vignerovou příliš nepotěšilo. Nakonec však všechno dobře dopadlo a všichni se kolem páté ranní hodiny postupně vydali domů.

Zdroj: Blesk, Extra; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia Commons (CC-BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!