Zakrývá bříško? Písařovicová zvolila volnější tílko, spekuluje se o těhotenství

daniela písařovicová brzobohatá

Není to dlouho, co se Daniela Písařovicová (44) zasnoubila s Ondřejem Gregorem Brzobohatým (40). Už chvíli se spekuluje o tom, jestli pár nečeká miminko.

Daniela s Ondřejem vyráží snad v každou volnou chvíli do zahraničí, kde si užívají klid a oddych od každodenního stresu, který v poslední době zažívali.

Daniela se před několika dny ukázala na fotografii, na níž se nachází v Řecku. Pláž, na které pózuje, je naprosto nádherná. Daniela však zaujala také svým tílkem, které se u břicha rozšiřuje. Skoro to vypadá, jakoby se snažila zakrýt bříško. Není těhotná? Mnoho fanoušků, kteří už o této teorii polemizují, by pravděpodobně potěšila.

Pokud se Daniela s Ondřejem o miminko skutečně snaží, dávalo by to smysl. Daniela už má totiž vzhledem ke svému věku nejvyšší čas, a není tajemstvím, že Ondřej si dítě přál už v době, kdy byl ještě ženatý s modelkou Taťánou Kuchařovou. Tato doba je už ale dávno pryč a Brzobohatý žije novou kapitolu života.

Při pohledu na sociální sítě Daniely Písařovicové není pochyb o tom, že je teď skutečně šťastná. Spokojený vztah, časté cestování a její oblíbená práce moderátorky jí skutečně prospívají. A my jí to moc přejeme!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!