Dara Rolins se ukázala po plastických operacích: Zklamaní fanoušci už ji nepoznávají

dara rolins

Tajemství Dary Rolins (51) bylo nedávno prozrazeno, když její italský lékař na sociálních sítích sdílel video, kde detailně ukazoval, co všechno jí na obličeji bude měnit. Ačkoliv to nemyslel špatně, zpěvačka byla velice zklamaná.

To, že si Dara nechala drasticky změnit obličej plastickými operacemi a dalšími zákroky, ví už dnes téměř každý. Může za to právě její italský lékař, který před několika měsíci sdílel video se všemi plánovanými úpravami. Zpěvačka pak oznámila, že se na nějaký čas stáhne z veřejného prostoru, pochopitelně to na ni bylo příliš.

Nyní se Dara konečně ukázala a na svých sociálních sítích sdílela fotografii v krásných fialových šatech, které však nikoho nezajímaly. Fanoušky zajímal zpěvaččin obličej, který podle nich už vůbec nepřipomíná Daru. Mnozí z nich se nebáli dát najevo své zklamání.

„Škoda, ze už Dara nevypadá jako Dara,“ napsal jeden ze sledujících, ke kterému se přidávaly desítky až stovky dalších. „Vůbec bych ji nepoznala,“ napsala jedna z fanynek. „Estetický zákrok se očividně nepovedl. Čeho je moc, toho je příliš,“ napsala další ze sledujících, která ke svému komentáři přidala smutné smajlíky.

Daru nejspíš komentáře příliš nepotěšily, jen málo z nich je totiž pozitivních. Jedním ze zpěvaččiných zákroků byla operace víček, což je velký zásah do obličeje, která se i na tom jejím nepochybně projevil nejvíc. Mnozí fanoušci stále doufají, že se jedná o otok, který nakonec splaskne.

Nejdůležitější je však to, jestli je se sebou spokojená sama zpěvačka. A jak se podle fotografií zdá, tak skutečně spokojená je.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!