Aneta Vignerová vyvrátila dohady o druhém těhotenství: „Nejsem v jiném stavu, spekulace mě mrzí,“ objasnila

Před pár dny médii proletěla zpráva, že by modelka Aneta Vignerová (36) měla být pravděpodobně v očekávání druhého potomka. S manželem, scenáristou Petrem Kolečkem (39), vychovává již tříletého syna Jiříčka. Modelka však zvěsti o těhotenství rázně popřela a dodala, že by novináři udělali lépe, kdyby o citlivých tématech raději nepsali.

S radostnou zprávou přišel anonymní zdroj z blízkého okolí dvojice, která si v loňském roce, i přes Kolečkovy zálety, řekla nečekaně „ano“. Jak zdroj sdělil redakci Expres, modelka si druhého potomka vysnila již před mnoha měsíci: „Aneta si druhé miminko moc přála a dokonce o tom i mluvila v rozhovorech. Teď to vypadá, že se jim zadařilo, všichni jim to moc přejí“.

Jeho sdělení nahrávala i skutečnost, že Vignerová v poslední době vynechala hned několik pro ni důležitých společenských akcí. Ujít si nechala i loňský karlovarský filmový festival. V době, kdy probíhal, měla být spolu s Kolečkem a jejich synkem na chalupě, která se nachází nedaleko Poděbrad.

Spekulace posílily i poslední přidané snímky a videa, které Vignerová umístila na svůj Instagram. Modelka je v nich téměř vždy viděna pouze od pasu nahoru a v momentech, kdy lze zachytit i zbývající části jejího těla, si fanoušci povšimli mírně vypouklého bříška, které jí na jednom ze záběru Kolečko láskyplně hladí. Okamžitě se pod posledním příspěvkem začaly hromadit komentáře, ve kterých Vignerové fanoušci gratulují k radostnému očekávání: „Anetko gratuluji k miminku, už je to i vidět. Zdravíme ze Žďáru,“ napsala jedna ze sledujících.

Aby veškeré dohady vyvrátila, poskytla modelka rozhovor magazínu Blesk, kde o celé situaci promluvila: „Nejsem v jiném stavu, trošku mě mrzí, že tyhle spekulace vznikají, protože je to citlivé a choulostivé téma. Myslím, že s tímhle se nehazarduje a nikdy bych si to nedovolila, takže ne“. Letos se Vignerová plánuje kariérně posunout a pro své příznivce chystá řadu zajímavých projektů.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk, Super; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!