Štefan Margita k nepoznání: V Římě z něj maskérky udělaly jiného člověka

Operní pěvec Štefan Margita má před sebou představení v Římě, kde aktuálně kvůli své práci dočasně pobývá. Šikovné maskérky z něj při přípravě udělaly jiného člověka.

Nedávno se Štefan Margita na svých sociálních sítích chlubil svými neteřemi, se kterými vyrazil na luxusní nákupy. Teď naopak sdílel několik okamžiků ze své práce, čímž překvapil snad všechny fanoušky. Operní pěvec je totiž na fotografiích na první pohled téměř k nepoznání.

„První tzv. oblíkaná zkouška a 6 dnů do premiéry v Teatro dell’Opera di Roma,“ napsal Štefan k fotografii s tím, že mu několik fanoušků napsalo, že se přijedou na jeho představení do Říma podívat.

„Nejste k poznání, Štefane,“ napsala mu udivená fanynka. „Proměnili vás k nepoznání. Tak hodně štěstí,“ popřála Margitovi další fanynka. „Zlom vaz,“ popřála mu bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Fotografii si můžete prohlédnout na Instagramu Štefana Margity. Je úžasné vidět pěvce, jak se mu daří poté, co velice těžce nesl smrt své ženy Hanky Zagorové.

Zdroj: Redakce/autorský text, Instagram Štefana Margity; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!