Co si v létě oblékat? Trendy, se kterými letos zazáříte

Person in White Maxi Skirt Wearing White Rubber Shoes

Každý rok světu velí jiné módní trendy a ani letos tomu není jinak. Pokud jste minimalista, jistě budete nadšení, protože zazáříte i s jednoduchými outfity. Pojďte se podívat na několik z těch, se kterými nešlápnete vedle.

Móda je pro mnoho z nás skvělým zpestřením dne a v létě to často platí mnohonásobně. Pokud se rádi oblékáte tak, jak to zrovna ve světě ‚frčí‘, pak jste si nejspíš všimli, že je s módními trendy docela těžké držet krok. Proto se na následujících řádcích zaměříme na pár věcí, které se aktuálně nosí po celém světě.

Bílé šaty

Ať už máte nejraději mini, midi nebo maxi šaty, letos můžete vytáhnout všechny. Nejvíce však zazáříte v případě, že si na sebe vezmete bílé šaty. Sociálními sítěmi již prolétla informace, že bílé šaty budou letos v létě naprostý hit. Nevýhodou je to, že je mohou lehce ušpinit. Výhodou je, že v dnešní době si k šatům můžete vzít klidně i tenisky.

Žluté sukně

Letos budete trendy, ať už si vezmete jakoukoliv sukni. Největší parádu ale letos údajně uděláte se žlutou sukní, kterou se plní sociální sítě. Proč je tak oblíbená? To nikdo neví. Možná v nás zkrátka evokuje léto, které už nám tak chybí.

Slaměné tašky

Slaměné tašky nejsou vhodné jen na pláž. Letos si je můžete klidně vzít třeba k džínám nebo bílým šatům do města. Výběr je skutečně velký, pokud vás klasické slaměné nudí, v obchodech najdete dokonce i takové, které jsou barevné a mají různé tvary.

Maxi sukně

Maxi sukně jsou hitem letošního jara a v létě tento trend bude nepochybně pokračovat. Ať už si vyberete šaty džínové či saténové, obojí bude dobrá volba. Délka může sahat klidně až ke kotníkům, ale i pod kolena.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Vi Tran/Pexels

error: Content is protected !!