Jaromír Soukup prozradil detaily ze svého soukromí: Samozřejmě že nejsem sám

Jaromír Soukup

Mediální magnát Jaromír Soukup (55) má za sebou pořádně rušné období, pravděpodobně ho dost krušných chvilek ještě čeká. Aktuálně totiž válčí se svou expartnerkou Agátou Hanychovou (38), která nesouhlasí s tím, aby měl Soukup jejich společnou dceru Rozárku ve střídavé péči.

Jaromír Soukup v očích veřejnosti vypadá od rozchodu s Agátou Hanychovou poměrně osaměle, ve skutečnosti je ale opak pravdou. Už před nějakou dobou se spekulovalo o tom, zda si podnikatel našel novou lásku, tentokrát to pro týdeník Sedmička sám potvrdil. „Samozřejmě že nejsem sám,“ prozradil. V dohledné době se však o jeho partnerce nic nového nedozvíme, protože ji chce chránit.

Problém vidí zejména v bulváru. „Každý můj doprovod by byl okamžitě pod palbou,“ vysvětlil pro výše zmíněný týdeník. To je docela pochopitelné, ostatně jeho poslední vztah byl veřejně známý možná až příliš…

Mnozí fanoušci čekali, jestli Jaromír Soukup vezme nějakou svou novou známost do společnosti, nakonec s sebou před několika měsíci vzal pouze svou dospělou dceru Natálku na Českého slavíka. Žádnou partnerku však od rozchodu s Hanychovou už skutečně neukázal.

Jaromír Soukup ve vztahu s Agátou Hanychovou jen kvetl, po rozchodu však vypadal velmi strhaně a unaveně. K tomu pravděpodobně přispěly i zdravotní potíže, kterými trpěl. Nyní však vypadá konečně spokojeně, takže možná skutečně našel opět štěstí v lásce, díky které se cítí lépe.

„Ženy v mém životě vždy hrály svoji roli. Obdivuji je a nemohu si bez nich život představit,“ uzavřel podnikatel.

Zdroj: Autorský text, redakce, Časopis Sedmička, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!