Nezastavitelná Jiřina Bohdalová: Během jednoho týdne stihla tři akce

Jiřina Bohdalová

Jiřinu Bohdalovou (92) už na divadelních prknech nějakou dobu nepotkáme, legendární herečka však miluje život a ráda se vydává na zajímavé společenské akce. V minulém týdnu stihla rovnou tři.

Jiřina Bohdalová oslaví 3. května 93. narozeniny, její chuť do života se však zdá být čím dál větší. Herečka vyrazila po několika měsících do společnosti, a to rovnou několikrát. Zdá se, že si to pořádně užila. Na slavnostním otevření nového pražského bistra si pochutnávala na salámech a pobavila tak všechny přítomné. Nutno dodat, že vypadala naprosto famózně.

Já ráda papám a tradiční lahůdky miluju. Sama ráda vařím a říká se, že dobře. Navíc, když tady pískne Milan, tak jdu, protože je to kamarád,“ řekla Blesku Bohdalová, která dorazila se slovenským miliardářem jménem Milan Fiľo.

To ale není ani zdaleka všechno. Herečka nesměla chybět ani na akci Český lev, kde předávala jednu z cen. I tam si užívala čas ve společnosti naplno. Na žádné z akcí nezapomněla zapózovat přítomným fotografům.

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová | Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Nakonec stihla ještě třetí akci, a to křest knihy Už mi lásko není 20 let, která je o životě Jiřího Zmožka. Herečka rozdávala úsměvy na všechny strany, vesele se bavila se svým kamarádem a dala si i skleničku dobrého vína.

Zdá se, že se nyní herečka cítí skutečně dobře. V minulosti ji trápily vážné zdravotní potíže. Prodělala plicní embolii a podle jejího lékaře měla v loňském roce několik týdnů bojovat o život. Doufejme, že herečce bude zdraví sloužit co nejdéle!

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres, Deník, CNN Prima; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!