Jako šťastná rodinka: Anička Slováčková natočila videoklip i se svými rodiči

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) před několika dny vydala svou desku Osudová, na které s kapelou pracovala celý rok. V jednom videoklipu písničky vystoupila se svými rodiči.

Rodina a přátelé jsou pro Aničku Slováčkovou všechno. Důkazem je tomu i její nová písnička nesoucí název Pokoj. Ačkoliv jí rodiče občas jejich chováním dávají pořádně zabrat, tak moc dobře ví, že tady nebudou navždy. A na videoklipu skutečně vypadají jako šťastná rodinka.

„Za mě je Pokoj náš nejkrásnější klip, jaký jsme doposud natočili. Je to doják a pro mě nesmírně důležitý počin. Díky všem, kdo jste jeho součástí!“ napsala Anička na své sociální sítě.

Ač je videoklip pojatý poměrně jednoduše, tak je skutečně krásný a dojemný. Anička se v něm skutečně nachází v pokoji, který se z neobydlené místnosti postupně mění v útulný pokojíček, ve kterém si užívá čas strávený s přáteli a rodinou, který se později změní v nádherné vzpomínky.

Anička je na své nové album náležitě pyšná. A není divu, je skutečně velmi podařené. „Přátelé, tahle deska je moje duše, srdce, život. Jsem to já taková, jakou se mám ráda, ale i jakou se ráda nemám. Je v ní obrovská radost ze života, smutek, láska, příběhy z pohádek, ale i tvrdá realita. Je to něco, na čem jsme s kapelou přes rok pracovali, řešili, hádali se a sjednocovali,“ popsala.

„Jsem ráda, že jsou na videu s vámi oba rodiče. Prostě krása. Jste silná osobnost. Úžasné!“ napsala Aničce fanynka. Tento komentář se stal nejoblíbenějším pod videoklipem.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!