Ženy zjistily, že chodí se stejným mužem: Obě se s ním rozešly a vyrazily společně na dovolenou

Situace, které vypadají jako noční můry, se bohužel nestávají pouze ve filmech. Vyprávět by o tom mohla mladá žena jménem Amelia, která se jednoho dne dozvěděla, že její partner žije dvojí život.

Amelia je mladá žena, která pracuje ve zdravotnictví a těšila se na oslavu svých 30. narozenin, kterou měla strávit na dovolené na Kostarice se svým přítelem, který se živí jako lékař. Osud ale zamíchal karty a nakonec to dopadlo úplně jinak.

Jednoho dne totiž Amelia dostala na sociálních sítích zprávu od neznámého odesílatele, který jí poslal fotografii jejího přítele s otázkou, jestli se skutečně jedná o jejího partnera, protože tento muž už přes rok chodí s jeho kamarádkou. Šokovaná Amelia tuto konverzaci přeposlala svému příteli a čekala na jeho reakci. Nejspíš doufala, že se jedná o hloupý vtip. Její přítel jí však na zprávu neodpověděl, ačkoliv si ji zobrazil.

Amelia si tedy zjistila informace o druhé dívce a spojila se s ní. „Chci jen vědět, jak dlouho spolu chodíte,“ zeptala se ženy jménem Katheryn. „Zmínil se ti o mně někdy, nebo jsi o tom neměla ani tušení?“ zahrnovala ji otázkami. Ta napsala, že o tom nevěděla. Druhá žena na tom byla podobně. „Neměla jsem tušení. Tak nějak mě to děsí. Chodíme spolu skoro rok a půl. Snažím se mu dát příležitost, aby mi to vysvětlil, ale on mi teď neodpovídá,“ napsala. Přítel se jí skutečně nakonec odpověděl až za dva dny, příliš starostí si s tím ale nedělal.

Mezitím se ukázalo, že obě ženy pracují ve zdravotnictví, kde si je jejich partner lékař nejspíš i vyhlédl. Ženy si mezi sebou začaly vyměňovat všechny detaily a brzy do sebe začaly zapadat chybějící kousky. Třeba to, co zrovna dělal partner, když jedné ze svých přítelkyň tvrdil, že zrovna nemá čas.

Amelia se nakonec dočkala stručné zprávy od svého přítele, jestli se ho přítelem ještě vůbec dalo nazvat. „Tak myslím, že mám co vysvětlovat,“ napsal a ke své zprávě přidal usměvavého smajlíka, což Ameliu rozpálilo doběla. Nakonec šla k němu domů, kde čekala několik hodin, ale nedočkala se ho. Druhý den to zkusila znovu a měla úspěch. Na svého partnera okamžitě začala křičet, ten se však nejdříve tvářil, jako by snad ani nevěděl, co provedl. „O čem to mluvíš? Zbláznila ses?“ ptal se jí. Až když mu znovu ukázala jejich společné zprávy, tak si konečně vzpomněl. „Nikdy jsem to neměl nechat vymknout se kontrole,“ řekl jí s tím, že se omlouvá. A to jí pochopitelně vůbec nestačilo.

Hned poté daly obě ženy svému partnerovi kopačky a rozhodly se, že na plánovanou dovolenou na Kostariku pojedou společně. Letenky už vrátit nešly a vzít bývalého přítele nepřipadalo v úvahu, tak se i přes počáteční váhání sbalily a vyrazily vstříc dobrodružství.

Amelia i Katheryn si dovolenou nakonec užily a byly rády, že to takto nakonec dopadlo. Ačkoliv obě ukončily vztah, vzniklo jim nové přátelství.

Zdroj: Autorský text, redakce, Scoop Up Worthy; Náhledová fotografie: Mikhail Nilov/Pexels

error: Content is protected !!