Anička Slováčková o vztahu svých rodičů: Tátu strašně miluju, s mámou mají zajímavý toxický vztah

Felix Slováček, Dagmar Patrasová

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) promluvila v pořadu Showtime o svých rodičích a přiblížila tak divákům jejich vztah. Mimo jiné přiznala i to, že její rodiče mají toxický vztah, který by ona sama nechtěla.

Felix Slováček (80) a Dagmar Patrasová (67) tvoří pár už přes 40 let, několikrát se však rozešli a není tajemstvím, že příliš spokojený pár nejsou. Anička je však má ráda, ačkoliv na ni má jejich společný život negativní dopad.

Anička se o svém tatínkovi v pořadu rozpovídala a řekla, že je výborný táta. Ten v poslední době pracoval na filmu o svém životě, takže se svou dcerou nemohl trávit tolik času co obvykle. Anička mu to však za zlé nemá. „Stalo se spoustu věcí v našich životech, ale to je prostě život, ke mně jako k dceři se vždycky choval s naprostou láskou. Mám k němu naprostou důvěru, strašně moc ho miluju,“ prozradila.

Jak už to bývá v životě s rodiči, kteří jsou věčně na nože, Anička to psychicky odnesla. „Jestli na zdraví, těžko říct, na psychice určitě. Já jsem několikrát i rodičům říkala, jestli se na to nechtějí vykašlat, že by nám bylo pravděpodobně líp, ale oni jsou hrozný držáci a oba dva se milujou, i když na sebe strašně nadávají, tak jsou to nejlepší přátelé, kteří bez sebe nedokážou fungovat. Což je strašně zajímavý toxický vztah, který já určitě nechci,“ vysvětlila. Zpěvačka už dávno bydlí sama, takže se jí dnes vztah jejích rodičů až tolik nedotýká.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Showtime ; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!