Rána pro Štefana Margitu: Lidé ho obviňují, že vydělává na smrti Hany Zagorové

Tak tohle si Štefan Margita (67) nezasloužil! Vdovec se stále ještě zcela nevzpamatoval ze smrti své milované ženy Hany Zagorové (†75), přesto do něj někteří opět kopou. Fanoušci legendární zpěvačky ho totiž obviňují, že na smrti své manželky vydělává.

Ačkoli Hana Zagorová naposledy vydechla v srpnu loňského roku, její ztráta je pro mnohé stále velmi bolestivá. Obzvlášť pak Štefan Margita se netají tím, že mu jeho manželka pořád hodně chybí. A není divu. Právem byli ti dva dlouhé roky považováni za jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Operní pěvec si je také moc dobře vědom, že fanoušci Zagorovou i nadále zbožňují a proto kdykoli jen může, snaží se je potěšit. Příznivci se tak mohou těšit na koncert v pražské Lucerně, který bude věnovaný právě zesnulé zpěvačce. Kromě toho se uskuteční i velkolepý koncert v O2 areně. Avšak přestože se po vstupenkách jen zaprášilo, některým lidem se počínání Margity nepozdává. Na jedné facebookové stránce věnované Haně Zagorové se to nenávistnými komentáři jen hemží.

Lidé si zde neberou servítky a z jejich komentářů je zřejmé, že mají pocit, že se chce Margita a ostatní na smrti Zagorové obohatit. Také se jim nelíbí cena vstupenek na koncerty. Operní pěvec navíc před časem představil pamětní list v podobě bankovky Hany Zagorové. Podle webu Expres je tato speciální bankovka k mání za necelých 3000 korun. Ani to však není některým příznivcům zpěvačky po chuti. „Měla jsem Haničku moc ráda a proto bych si tu bankovku nekoupila. Nebudu podporovat někoho, aby si na ní namastil kapsu,“ píše například jedna z naštvaných fanynek na Facebooku.

Nicméně Margita rozhodně není člověk, který by chtěl na smrti své ženy vydělat. Výtěžek z koncertů totiž bude věnován na Nadaci Hany Zagorové, která podporuje pacienty s onemocněním, jímž zpěvačka trpěla. „Já jsem stále uvažoval o tom, jak bychom mohli pomoci Ústavu hematolgie a krevní transfuze, kde Hanka ležela. Já už jsem pro ně udělal koncert a domluvili jsme se, že pro ně udělám další koncert. Tak nás s panem ředitelem Cetkovským napadlo, že by nadace byla nejlepší. Proto vznikla Nadace Hany Zagorové. Chceme tam posílat peníze, které už teď tam jsou. Já budu posílat ze svých koncertů a také výtěžek z pamětních listů v podobě bankovky,“ řekl operní pěvec pro web Super.

Zdroj: Redakce, Autorský text, Super, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!