Felix Slováček vyrazil do Španělska s dcerou i jejím manželem

Felix Slováček

Saxofonista Felix Slováček i v 80 letech stále pilně pracuje, nezapomíná však ani na odpočinek. Ten si tentokrát užívá ve Španělsku, kam vyrazil se svou nejstarší dcerou René Slováčkovou a jejím manželem Filipem Brázdou.

Felix Slováček se svou dcerou René v minulosti neměl příliš vřelé vztahy, nakonec se však usmířili a nyní už spolu velice rádi tráví čas. A to dokonce natolik, že když se René v loňském roce vdávala, Slováček ji vedl k oltáři.

Nyní všichni tři společně vyrazili do sluncem zalitého Španělska, kde oslaví i Velikonoce. „Doletěli jsme do překrásného města Murcia a odtud vyrazíme po okolí autem. A všude budeme baštit výtečnou colombu, což je jako náš mazanec,“ prozradil podle deníku Blesk.

Není pochyb o tom, že chce saxofonista trávit co nejvíce času se svými dětmi. Se svou mladší dcerou Aničkou Slováčkovou v loňském roce vyrazil na dovolenou k moři, kam spolu plánují jet co nejdříve znovu. Nyní se však Anička léčí, takže si plány šetří na dobu, kdy bude zdravá. Dáda Patrasová však pravděpodobně opět zůstane doma.

Felix Slováček má v letošním roce plné ruce práce. Jezdí po Česku a Slovensku na své turné, které pokračuje už na začátku dubna v jeho rodném Zlíně.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!