Smutný konec Yvonne Přenosilové: Před smrtí hodně trpěla

Yvonne Přenosilová

Zpráva o tom, že Yvonne Přenosilová (†76) zemřela, zasáhla spoustu lidí. Teď se navíc ukazuje, že poslední týdny byly pro legendární zpěvačku utrpením. Podle všeho byla velice vážně nemocná a ke konci svého života už prý nebyla schopná ani jíst.

Yvonne Přenosilová byla svého času považovaná za jednu z našich nejlepších umělkyň. Známá byla mimo jiné svými hity Tak prázdná, Boty proti proti lásce či Noční modlitba. Naposledy vydechla 11. září 2023. Nyní však vyplouvají na světlo velmi znepokojivé informace, podle kterých se Přenosilová před smrtí hodně trápila.

Není žádným tajemstvím, že zpěvačku v posledních letech trápily velké zdravotní potíže. Podle webu Sedmička trpěla nesnesitelnými bolestmi zad, kvůli kterým téměř nevycházela ze svého domu. Když už prý Přenosilová někam šla, předcházela tomu dvouhodinová příprava, protože si musela bolavá záda ledovat. Kvůli tomu měla být i každou chvíli nachlazená.

Teď se ovšem zdá, že poslední týdny zpěvaččina života byly ještě horší. Podle informací webu Aha totiž Přenosilová tajila před světem zákeřnou rakovinu. Po onkologické operaci pak u ní mělo dojít k celkovému selhání organismu.  „Poslední týdny jsem se od ní už nehnula a domů si vždycky odskočila jen na skok. Poslední dva dny už ani nejedla, ale prosila mě, abych nevolala záchranku,“ svěřila se webu Blesk Hana Vejvodová – kamarádka a sousedka Přenosilové. „Svalstvo jí ochablo, chřadlo a nakonec vypovědělo službu. V poslední době už chudák nebyla schopná dojít ani na nákup. Bude mi strašně chybět,“ dodala.

Zdravotní problémy ale nebyly tím jediným, co zpěvačku trápilo. Její milovaný syn žije už dlouhé roky v Německu. A i když se za ním Přenosilová vydala, kdykoli jen mohla, moc se jí po něm stýskalo. Kvůli podlomenému zdraví pak svého syna navštěvovala čím dál tím méně.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Aha, Sedmička; Náhledová fotografie: Adam Zivner/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!