Žena roky psala SMS zesnulému otci, v den výročí jeho smrti dostala zprávu od nového majitele telefonního čísla

Mladé ženě jménem Chastify ve 23 letech zemřel otec. Jelikož byla smutná a pociťovala velkou bezmoc, rozhodla se, že bude svému otci posílat SMS, aby se jí alespoň trochu ulevilo. Číslo zesnulého otce bylo ale brzy zrušeno a dostalo nového majitele, který se po čtyřech letech odhodlal dívce odepsat.

Chastify posílala každý den textové zprávy svému zesnulému otci s domněním, že se nikdy nedoručí. Psala mu, když jí chyběl, ale sdílela s ním i radostné momenty ze svého života. Pravděpodobně nejdelší zprávu mu napsala v den 4. výročí jeho smrti. To byl také den, kdy z tohoto telefonního čísla dostala odpověď. A ukázalo se, že má s člověkem, který je majitelem tohoto telefonního čísla, něco společného.

Dívce se ozval muž jménem Brad, který přiznal, že po celé čtyři roky dostával její zprávy. Nikdy na ně však neodpověděl. Chastify vysvětlil, že i on je pozůstalý — před pěti lety přišel o svou dceru, která zemřela při autonehodě. Ukázalo se, že mu její zprávy dost pomáhaly tuto situaci zvládnout.

„Ahoj, zlatíčko, nejsem tvůj otec, ale už čtyři roky dostávám všechny tvé textovky. Těším se na tvé ranní zprávy a noční aktualizace. Jmenuji se Brad a v srpnu 2014 jsem při autonehodě přišel o dceru a tvé zprávy mě držely při životě. Když mi píšeš, vím, že je to zpráva od Boha. Je mi líto, že jsi ztratila někoho tak blízkého. Vnímal jsem tě celé roky a sledoval jsem, jak se v životě posouváš. Chtěl jsem ti už léta odepsat, ale nechtěl jsem ti zlomit srdce,“ zněla jeho zpráva pro Chastify.

Bradova zpráva pak ještě pokračovala. Dívku chválil za to, jak se rozvíjí a posouvá se vpřed a napsal jí, že je na ni moc pyšný. „Přál bych si, aby z mé dcery vyrostla žena, jakou jsi ty,“ dodal.

Chastify byla ze zprávy v šoku a o později se o ni podělila i na sociálních sítích, kde už stihla obletět velkou část světa. „Každý den píšu tátovi, aby věděl, jak se mi daří, už čtyři roky! Dnešek byl pro mě znamením, že je všechno v pořádku a můžu ho nechat odpočívat!“ Zdá se, že Brada a Chastify snad spojil sám vesmír proto, aby našli náhradu za osobu, která jim v životě tak moc chybí.

Zdroj: Autorský text, Daily Mail, Scoop Up Worthy; Náhledová fotografie: Tim Mossholder/Unsplash

error: Content is protected !!