Znuděné batole na letišti pobavilo internet: Před zraky cestujících si začalo zpívat známou písničku

Girl in Black and White Striped Long Sleeve Shirt

Čekání na zpožděný let je někdy nekonečné a člověk má dlouhou chvíli, kterou může využít čtením, surfováním po internetu, návštěvou restaurace a nebo třeba zpěvem. Své o tom ví i batole, které se v kočárku natolik nudilo, že si začalo zpívat písničku od světoznámé rockové skupiny Queen.

Lidé, kteří čekali na stejný let, měli o zábavu postaráno. Batole jim totiž připravilo vlastní vystoupení a ukázalo, že je už v tak nízkém věku velkým fanouškem skupiny Queen. Zazpívalo písničku Bohemian Rhapsody, která je nepochybně velmi chytlavá.

Každý cestovatel nejspíš ví, že děti jsou na cestách většinou podrážděné, takže se na podobných místech ozývá spíš řev a pláč. Tato holčička však našla parádní způsob, jak se zabavit. Kdoví, třeba ji za pár let uvidíme na vystoupení v Superstar!

Kreativní dítě využilo opěrku kočárku jako mikrofon a zpěv si užívalo, jako kdyby se nikdo nedíval. Jenže díval. Holčičku si natočili lidé, kteří měli z tohoto malého vystoupení hned lepší den. Nerozhodilo je ani nepříjemné pětihodinové zpoždění letu.

When you’re a Queen fan and got delayed at the airport.
byu/mindyour inMadeMeSmile

„Letadlo mělo zpoždění 5 hodin, ale vše v pořádku, naše dvouleté dítě se postaralo o živou zábavu, ve které vystupovala skupina Queen,“ napsali k videu pobavení rodiče.

Holčička si během chvíle vysloužila stovky pochval od lidí, kteří na sociálních sítích na toto video narazili. Lidé se v komentářích dokonce začali hádat o věk batolete. Někteří uváděli, že holčičce rozhodně nejsou dva roky, ačkoliv její věk potvrdili i její rodiče.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: cottonbro studio/Pexels

error: Content is protected !!