Hanychová je opět u soudu, drama nechybělo: Soukup měl po cestě defekt, dorazil pozdě a ve špatné náladě

jaromír soukup, agáta hanychová

Ačkoliv si Agáta Hanychová (38) ještě nestihla pořádně odpočinout od posledního sporu u soudu, už tam musela jet znovu. Tehdy měl její exmanžel Jakub Prachař (40) problém s tím, že Agáta sdílí fotky jejich společné dcery na sociálních sítích i přes jeho nesouhlas. Tentokrát Hanychová vyrazila ke stejnému soudu na Praze 6, kde měla řešit péči o Rozárku. Její expartner Jaromír Soukup (55) totiž chce mít dceru ve střídavé péči.

Agáta Hanychová si s sebou tentokrát vzala manžela Mirka Dopitu, který jí měl být u před zahájením jednání podporou. Jaromír Soukup dorazil sám, a to navíc ve viditelně špatné náladě. Po cestě měl defekt pneumatiky, takže k soudu dorazil o 15 minut později. Nejspíš každý čekal, kdo zase vyvede nějaké drama, tentokrát se o něj postaral sám Soukup. Chvíli po svém příjezdu se totiž na Hanychovou ironicky ptal. Tak co milostivá, už dorazila?“ zněla jeho slova podle Blesku.

Mediální magnát už v minulosti řekl, že by chtěl se svou dcerou Rozárkou trávit více času, a nebo ji mít ve výhradní péči. Pravděpodobně doufá, že mu u soudu pomohou i věci, které Agáta udělala, ačkoliv je dělat neměla. Mezi ně měl patřit například její výlet do Paříže, kdy Rozárku nechala v péči své mamince Veronice Žilkové, Soukupovi o tom však nic neřekla.

„Paní Dopitová argumentovala, že je na ní dcera psychicky závislá, pak ji ale odloží na čtyři dny k chůvám. Tak se asi něco změnilo,“ řekl výše zmíněnému webu Soukup chvíli poté, co se z médií dozvěděl, že Agáta odletěla do Paříže.

Aktuálně má Soukup svou dceru Rozárku v péči pouze 16 hodin týdně a k tomu každý druhý víkend. To mu ale nestačí. „Rozárku chci do střídavé péče,“ řekl u soudu přítomným novinářům deníku Expres.

Ačkoliv měla Agáta Hanychová při příchodu dobrou náladu, po skončení jednání, které trvalo asi dvě hodiny, moc vesele nevypadala. Jaromír Soukup naopak vypadal velmi spokojeně.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!