Klára Trojanová poprvé ve společnosti s novým mužem: Přítele už stihla seznámit se synem Františkem

Klára Pollertová Trojanová

Ačkoliv si v loňském roce prošla náročným rozvodem se svým dlouholetým manželem a otcem společných čtyř synů, hercem Ivanem Trojanem, dnes opět rozdává úsměvy na všechny strany. O pořádné překvapení se postarala na křtu kuchařské knihy Romana Vaňka, na který dorazila ruku v ruce s neznámým mužem. Dvojice vypadala zamilovaně a neustále si vyměňovala něžné dotyky i vzájemné pohledy. Během večera došlo dokonce na seznámení přítele Kláry Trojanové (52) s jejím druhorozeným synem Františkem.

I přesto, že o svém soukromí většinou mlží, rozhodla se hvězda dětských filmových rolí udělat tentokrát výjimku a do společnosti dorazila s novým partnerem, který byl pro většinu přítomných velkou neznámou i nečekaným překvapením. Společně se zúčastnili křtu další z řady kuchařských knih Romana Vaňka, která se tentokrát vrací zpět ke kořenům a zaměřuje se na recepty našich babiček.

V prostorách pražského Art Restaurantu Trojanová doslova rozkvetla, neustále se usmívala a užívala si přítomnost svého tajemného doprovodu. Ačkoliv by si leckdo pomyslel, že mohlo jít o pouhého rodinného přítele, neustále spojené ruce i láskyplné pohledy hovořily jasně – Klára Trojanová je opět zamilovaná.

Klára Pollertová Trojanová
Klára Pollertová Trojanová | Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

V rozhovoru pro Face to Face se už před nějakou dobou herečka nechala slyšet, že po celou dobu svého bývalého manželství bojovala s nálepkou „manželky slavného herce“: „Někdy mě samozřejmě mrzelo, že jsem byla vnímaná jako ta manželka pana Trojana. Byla jsem upozaďovaná, že já jsem ta žena, která se stará o ty děti a dělá servis té rodině, protože Ivan pracuje a dělá tu kariéru a má toho moc. Když lidé tímhle způsobem smýšleli, tak jsem si někdy říkala, že to není fér“. Jak se ale zdá, její nový přítel s herecké branže nejspíše není, a tak se Trojanová po letech oné nálepky konečně zbavila.

Během křtu došlo i na milé první seznámení mezi přítelem Trojanové a hereččiným synem Františkem, kterého na akci doprovodila jeho půvabná partnerka. Jak bylo z úsměvů syna Trojanové patrné, mamince lásku přeje a s jejím doprovodem si rozumí. Tak doufejme, že herečce, kterou si většina z nás pamatuje z komediálního filmu Vrať se do hrobu!, štěstí vydrží a o neznámém muži v budoucnu prozradí víc.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Super, Face to Face; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!