Felix Slováček přiznal, že nemocná Anička téměř vůbec nekomunikuje se svou matkou

Felix Slováček, Dagmar Patrasová

Saxofonista Felix Slováček (80) se v poslední době soustředí hlavně na svoji nemocnou dceru Aničku Slováčkovou (28), se kterou před nějakou dobou vyrazil i k moři. Pro deník Blesk prozradil, že se svou maminkou Dádou Patrasovou Anička téměř nekomunikuje. Je to kvůli alkoholu?

Zpěvačka Anička Slováčková nyní prožívá náročné období a je víc než kdy jindy důležité se soustředit na pozitivní věci. A jelikož Dagmar Patrasová údajně stále nechce vyhledat odbornou pomoc kvůli svým potížím s alkoholem, nemá Anička na vybranou a svou maminku musela ze svého života alespoň částečně odstřihnout.

To nepřímo potvrdil i Felix Slováček. „Myslel jsem, že přijde a řekne – Aničko, já ti udělám radost, ať to nemáš v životě tak těžký, půjdu za panem doktorem poradit se. Ale ne…“ řekl výše zmíněnému webu safoxonista a odhalil tak poměrně velký kus soukromí své rodiny.

„Já jsem s Aničkou v pohodě, voláme si, scházíme se, říkáme si co a jak. S mámou nekomunikuje skoro vůbec,“ uzavřel.

Nejen Slováček, ale i Anička a mnoho fanoušků čekalo, že se dá Dagmar kvůli Aničce dohromady. To se ale nestalo a zdá se, že je v současné době Patrasová pro svou dceru spíše přítěž. Doufejme, že se jí to v hlavě ještě rozleží a bude pro svou dceru oporou.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!