David Prachař řekl, že je jeho vnučka Mia rozmazlená a drzá: Hanychová se brzy ozvala

david prachař

Herec David Prachař si ve svých 65 letech ještě stále nezvykl na to, že už je dědeček. Možná i proto možná až příliš otevřeně promluvil o své vnučce jménem Mia, kterou má jeho syn Jakub Prachař (40) s influencerkou Agátou Hanychovou (38).

David Prachař nejspíš není zrovna dědeček, který by svá vnoučata s oblibou rozmazloval. Ve skutečnosti je to spíš naopak. Na to, že je dědeček, si zatím ještě ani nezvykl, ačkoliv má Mia už šest let. „Jo, jsem dědeček a je to zvláštní, když mi Mia řekne dědo, tak já vůbec nevím, o kom mluví, protože na to nejsem zvyklý,“ řekl v rozhovoru pro Extra.

A jak je to s tím rozmazlováním? „Tak ona je rozmazlená dost, ta se nemusí rozmazlovat. Je to taková osobnost. Já myslím, že bude mít problém ve škole, protože si furt něco myslí a říká to nahlas, takže takovéhle děti většinou učitelky nemají moc rády,“ řekl Prachař narovinu. Slova dědečka nejspíš Miu, až si to za pár let přečte, příliš nepotěší.

David Prachař před pár dny v jednom rozhovoru pro Expres prozradil, že se stále cítí být mladý, takže možná i proto si na roli dědečka stále nezvykl. „Mně je mentálně asi furt patnáct,“ řekl s humorem.

Jelikož tato zpráva během velmi krátké doby obletěla média, dostala se i k Agátě, které se to příliš nelíbilo. Neodpustila si jednu krátkou poznámku. „Jelikož na Miu máme střídavku, tak ji asi rozmazlujeme oba dva,“ odsekla na Instagramu svým fanouškům, kteří se jí ptali na názor.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres; Náhledová fotografie: David Prachař/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!