Ewa Farna s manželem získala trojdům poblíž Pražského hradu: Jeho hodnota dosahuje desítek milionů

Ewa Farna

Ewa Farna (30) si na finanční tíseň rozhodně nestěžuje. Patří mezi nejúspěšnější zpěvačky v Česku a nedávno vyprodala celou O2 arenu. Nyní se k jejímu majetku přidala ještě hodnotná nemovitost.

Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem (34) totiž získali trojdům poblíž Pražského hradu, přesněji v pražské čtvrti Nový svět na Hradčanech. Jedná se o místo, které asi nejvíc připomíná původní Prahu. Dům pochází z přelomu 16. a 17. století, má rozlohu 114 m2 a taky obrovskou hodnotu. Odhaduje se, že se jedná o vyšší desítky milionů. Ironické je, že kdysi právě zde bydleli ti nejchudší lidé.

Dům získal manžel Ewy, protože jej zdědil po svém dědečkovi Vladimíru Suchánkovi, který byl výtvarník. Manželé se rozhodli dům zrekonstruovat a zachovat mu současnou podobu. Podle informací Blesku zde ale neplánují bydlet, ale chtějí domeček pronajímat. Přece jen se jedná o turisty velmi žádanou lokalitu.

Ewa Farna a Martin Chobot v roce 2015 | Zdroj: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

Martin Chobot byl původně kytaristou v kapele Ewy Farne, pár začali tvořit v roce 2013. V roce 2017 se z nich stali manželé a mají dvě děti. Ačkoliv by jim to v domečku společně určitě slušelo, pravděpodobně by to pro ně bylo nevhodné místo pro život, jelikož by neměli moc soukromí.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, CNN; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!