Štěpán Kozub se po čtyřech letech rozvedl: S Barborou má tříletou dceru

Herec a komik Štěpán Kozub (27) několikrát vyprávěl příběh, jak se seznámil se svou manželkou Barborou. Jeho středoškolské lásce je však konec. Po čtyřech letech manželství se rozvedl.

Štěpán Kozub je na svůj věk ohromně úspěšný a má za sebou dvakrát vyprodanou O2 arenu, kde měl svou show Kozub: Bez urážky!. Jeho pracovní nasazení bylo v posledních letech obrovské a tak je možné, že jeho manželství krachlo právě kvůli tomu. S informací o rozvodu přišel deník Blesk.

21. listopadu 2023. To je datum, kdy byli Štěpán a Barbora oficiálně rozvedeni. Mají však společnou minulost a také dceru Anežku, která má tři roky.

Štěpán k tomu ale nejspíš nemá co říct. „Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat,“ potvrdila výše zmíněnému webu jeho manažerka.

Barbora Kozubová nikdy neměla ráda mediální pozornost a rozhodně netoužila být středem pozornosti. Možná i proto o ní mnoho fanoušků zpočátku ani nevědělo. Kozub ale začal o své rodině mluvit a každého zajímalo, jak Bára vypadá. Ta si ale smazala všechny sociální sítě. Například na Facebook se vrátila až letos.

Právě Kozubova vytíženost a ohromná popularita mohla být příčinou krachu manželství. Herec se totiž práce rozhodně nebojí. V jednu chvíli natáčel i tři filmy v jednu dobu, do toho vystupoval v divadle Mír, jezdil na koncerty s Jiřím Krhutem (48) a natáčel reklamu. Přesto, že vydělal miliony a byl schopen zajistit rodinu, jeho vztah takový nápor bohužel nakonec nevydržel.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Divadlo mír/Public Domain

error: Content is protected !!