Ewa Farna neuvěřitelně prokoukla: Zbavila se kil navíc a viditelně omládla

Ewa Farna

Vše nasvědčuje tomu, že si zpěvačka Ewa Farna (30) stejně jako spousta z nás dala novoroční předsevzetí. Oproti většině ale přišla s nečekanou proměnou hned 1. ledna, kdy se na svém instagramovém účtu pochlubila fanouškům se dvěma fotografiemi, na kterých je patrné, že přebytečná kila, se kterými léta bojovala, jsou pryč.

Hateři a bulvární média, kteří se do ní léta strefovali kvůli nedostatkům, kterými dle nich trpěla zpěvaččina postava, mají utrum. Ewa Farna vstoupila do nového roku s výrazně hubenější postavou, díky čemuž vynikly její ladné křivky a celkově působí mladší, než ve skutečnosti je. Nadbytečná kila, za která byla pravidelně kritizována, zmizela a Farna teď jenom září.

O své proměně, kterou plánovala již před Vánoci se rozpovídala i pro redakci internetového magazínu Super: „Jsem ještě v procesu a mám z toho radost, protože se cítím zdravěji. Je to příjemné. Po dvou dětech jsem se dostala do fáze, že jsem se necítila zdravě, a tak jsem si řekla, že bych se chtěla starat o to tělo, které mi tak krásně slouží, a nějak mu to vrátit“. Čímž potvrdila slova písně Tělo, kterou sama složila a prostřednictvím které chtěla předat poselství, že by člověk měl být svému tělu právem vděčný a starat se o něj.

V rozhovoru ale nezapomněla dodat, že chce, aby její plánovaná proměna probíhala co nejvíce přirozeně: „Žádné drsné diety a šílené cvičení. Jen tak s láskou“. A jak se zdá, vše proběhlo podle plánu a Farna se může pyšnit skvělou postavou už nyní.

Spokojení jsou i její fanoušci, kteří si nový vzhled oblíbené zpěvačky nemohou vynachválit. A tak není divu, že její profil zaplavila vlna pochvalných komentářů od českých i polských příznivců zlaté Slavice. Jedna z fanynek okomentovala mladistvý vzhled Farne: „To je příjemná změna, vy mládnete, Evičko“. „Evičko, jste dokonalá“, dodala další.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!