Promluvila o svatbě: Modelce Jitce Boho (32) se během přehlídky zalíbily svatební šaty

Jitka Boho

I přesto, že v roce 2010 zvítězila v každoročně pořádané soutěži Česká Miss, dnes se za modelku považuje jen sporadicky. Věnuje se převážně zpěvu a občasnému moderování. Nyní se ale rozhodla si k modelingu opět odskočit. Zúčastnila se akce s názvem Svatební dny, pro kterou na mole předvedla divákům několikery svatební šaty, z nichž se jí jedny obzvláště zalíbily. Dokázala by si představit, že by se v nich vdala za svého partnera Tomáše Hřebíka?

Vítězka České Miss je dnes k vidění spíše v muzikálových rolích než na přehlídkových molech. Aktuálně zkouší muzikál Troja, ve kterém ztvární roli krásné Heleny. Diváci jej poprvé uvidí při slavnostní premiéře, která se uskuteční již 1. února. V dalších rolích budeme se divákům představí například Milan Peroutka, Jan Kopečný či frontman populární skupiny Kabát, Josef Vojtek.

Ostatně znělý hlas Jitky Boho jsme mohli zaregistrovat i během prvního ročníku Česko Slovenské Superstar, v němž se dostala až do semifinále. Hudbě se věnuje i dnes. Vydala několik hudebních videoklipů a za sebou má i veřejné vystupování z dob, kdy byla provdána za Lukáše Boho, se kterým má osmiletou dcerku Rosalii.

I přesto, že je dnes již dvojnásobná maminka plně vytížená péčí o malou Rozárku, ke které před rokem přibyl synek Tadeáš, jehož má s politikem a chovatelem ovcí Tomášem Hřebíkem, našla si i ve svém nabytém programu čas a zúčastnila se nedávné akce Svatební dny. Během ní jsme mohli zaregistrovat i Agátu Hanychovou a její mladší sestru Kordulu Stropnickou.

V rámci akce předvedla Jitka Boho hned několik krásných šatů, z nichž jí do oka padly jedny netradiční, kratší. S názorem na ně se svěřila i redakci Expres: „Měla jsem jedny takové krátké a říkala jsem si, že to je ultra pohodlné a že kdybych se vdávala, tak krátké šaty nejsou vůbec špatnou volnou“. Dále také zmínila, proč se po letech rozhodla na skok vrátit k modelingu: „Přehlídku jsem šla po strašně dlouhé době a výjimečně, protože akce má i charitativní podtext, proto jsem souhlasila, že půjdu“.

Nabízí se otázka, zda muzikálová zpěvačka neplánuje se svým partnerem veselku. Jak ale v rozhovoru dále prozradila, na svatbu nespěchá a nechává první krok na Tomáši Hřebíkovi: „Než jsem sem šla, říkala jsem svému příteli, jak je hrozné, že se mě pokaždé ptají, kdy bude svatba. Ne, že bych mu tím něco naznačovala, ale zeptala jsem se, co si myslí, že na to odpovídám. Odpovídám, že to není potřeba, že spolu máme dítě a to je to hlavní. Hlavně to nezáleží na mě, já se do toho neženu a nechávám to otevřené“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Novinky; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!