Svého psa venčí jen minimálně a nevhodně ho krmí: Sledující Shopaholic Adel začínají být zoufalí

Shopaholic Adel

Již v minulosti byla Adéla Pulcová (30) v hledáčku veterinární správy, když na ní sousedé v době, kdy bydlela s bývalým partnerem Davidem Pražákem v bílinském bytě, podali trestní oznámení za týrání zvířat. A pokud Adéla své aktuální chování k pejskovi Ricovi nezmění, historie se bude v příštích dnech nejspíše opakovat.

V posledních dnech Shopaholic Adel čelí opakované kritice, že se o svého devítiletého psa Rica nedostatečně stará i přesto, že v rozhovorech i během živých vysílání tvrdí, jak je pro ní mazlíček důležitý a nemohla by bez něj žít. Kritika se týkala nejen hrubého zacházení, ale také nulového venčení, kdy měl pejsek potřebu vykonávat za dveřmi pražského bytu.

Aby Adéla své sledující vyvedla z omylu, rozhodla se Rica vyvenčit během živého vysílání na platformě TikTok. Na záznamu je patrné, že s pejskem ani nevyšla z vchodových dveří bytového domu, neboť jej po celou dobu (1 minutu a 3 vteřiny) venčila v prostředí vnitrobloku na betonovém plácku. Nejenže o samotném venčení nemohla být žádná řeč, ale chyběl i jakýkoliv vhodný prostor, kde by pejsek mohl potřebu vykonat. Žádná tráva, jen odpadky a přeplněné popelnice.

Během onoho „venčení“ Adéla nezapomněla pejska častovat urážkami a neustále na něj nevhodně pokřikovala. Situace se příliš nezlepšila ani po návratu domů, kdy se Adéla snažila Ricovi marně sundat psí obleček. Vše byla podle Adély samozřejmě jeho vina a ačkoliv pejsek byl po celou dobu v klidu, Adéla na něj začala opět křičet, a to poměrně sprostě.

Není divu, že její zvukové výlevy nelibě snášejí okolní sousedé. Nejde jen o nevhodné chování směrem k Ricovi, ale také o hlasité projevy během živých vysílání, které probíhají do hluboké noci. Během nich Adéla neustále křičí, ať po svých sledujících, tak po psovi Ricovi. V minulosti bylo na Adélu i jejího tehdejšího přítele Davida podáno trestní oznámení za nedodržování nočního klidu a týrání zvířat. Do bytu opakovaně přijížděla policejní hlídka a Adéla se nevyhnula ani kontrole z Krajské veterinární správy. Pokud bude Adéla ve svém chování pokračovat i nadále, mohl by jí být pejsek Rico odebrán.

Otázkou je, zda by pejskovi nebylo lépe. Její sledující si rovněž povšimli, že Adéla Rica krmí několik dní starou konzervou, která po svém otevření zůstává při pokojové teplotě stát na kuchyňské lince, místo toho aby byla uschovaná v lednici. Fanoušci Shopaholic Adel začínají být zoufalí a celou situaci komentují například takto: „Chudák pes. Bohužel si ale myslím, že s tím nic dělat nejde“. Doufejme, že se mýlí a Adéla své chování změní. Přeci jen mimo psa Rica nikoho jiného nemá a měla by si to co nejdříve uvědomit.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Antiyoutuber; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!