Dominika Gottová (50) a její smutný život: Přišla o snovou spolupráci, žije na dávkách a práce je stále v nedohlednu

dominika gottová

Dominika Gottová (50) se v minulosti už párkrát nadchla pro novou profesi, nakonec však skončila dřív než s ní vůbec začala. Naposledy se tak stalo, když měla získat práci ochranky, z čehož nakonec sešlo, jelikož si uvědomila, že tuto práci nechce.

Dcera Karla Gotta má v životě velkou smůlu. Nebo je to možná lenost? Dlouhodobě žije ve Finsku na dávkách, protože stále nemá práci. Těžko říct, jestli za tím stojí psychické potíže a nebo jiný problém, ale zdá se, že Dominika spíš pracovat nechce.

Je známo, že dcera jednoho z našich nejoblíbenějších zpěváků měla už několik příležitostí k tomu, aby si vydělala velmi pěkné peníze — a to zejména v Česku. Bylo jí nabídnuto například to, aby propůjčila svou tvář kavárně Karel, která jí měla za nenáročnou spolupráci nabízet desítky tisíc měsíčně.

„Budujeme místo, kde lidé budou moci na Karla zavzpomínat. Třeba tím, že si dají jeho oblíbenou kávu. Více zatím prozrazovat nechci,“ sdělil tehdy Expresu Luboš Procházka. Ukázalo se, že Dominika si mohla peníze vydělávat zcela bez práce. Její jediný úkol mělo být propůjčení jejího jména kavárně a objevit se na otvíračce. Podle zdroje výše zmíněného webu byla ale Dominika neschopná se na čemkoliv domluvit, takže o spolupráci přišla.

Gottová měla dostat od svého kamaráda Luboše Procházky nakonec ještě další šanci, a to pracovat v Rádiu Prostor. Tam by měla mluvit o svém životě ve Finsku a za jeden výstup měla podle zdroje dostat asi 1 500 Kč. Otázkou je, jestli by Dominika vůbec měla o čem mluvit. Dominika se poslední dobou médiím neozývá, nejspíš se už ve svém životě nemá moc čím chlubit.

Kromě pracovního života měla Dominika téměř vždy potíže i v jiných oblastech. Její manžel ji před lety podvedl, ona se s ním chtěla rozejít a odstěhovat se od něj, nakonec mu ale odpustila a společně založili firmu, kde měla Dominika dělat asistentku. Tuto firmu založili zejména proto, aby dosáhli na příjemné státní dotace. Kromě nich se firmě údajně moc nedaří. „Já jsem přímo CEO firmy, takže šéfka. Timo mi se vším pomáhá, poněvadž to je absolutní změna oboru. Dělám něco, na co mám vlastně energii a hlavně chuť. Je to víceméně práce z domova. Nejsem jenom šéfkou firmy, ale také šéfkou svého vlastního času,“ řekla před časem pro deník Aha!.

Dominika podle webu Extra po padesátce tak trochu rezignovala na život a svůj čas tráví převážně na gauči. Sama však uznává, že by měla alespoň trochu sportovat.

Zdroj: Autorský text, Expres, Extra,, Aha!; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!