Další vztah, který jí nevydržel: S Shopaholic Adel se během živého vysílání rozešel přítel Pepa

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Ačkoliv se kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (30), která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Shopaholic Adel, dušovala, že vztah s podnikatelem Josefem Gotovcevem (35) je na celý život, po pár měsících přišel náhlý konec, jenž se neobešel bez bizarních událostí. Dnes již bývalý pár se nerozešel v soukromí, jak tomu u většiny populace obyčejně bývá, ale přímo během živého vysílání, a rozchodu tím pádem přihlíželo hned několik stovek lidí.

Dvojice na sebe házela špínu již během posledních pár dnů, a tak jejich rozchod nebyl pro některé z jejich sledujících až takovým překvapením. I přesto málokdo tušil, že se podobně jako rozchod mezi Adélou a dalším z jejich bývalých partnerů, Janem Kulasem, odehraje i tentokrát během živého vysílání na platformě TikTok. Když totiž Gotovcev streamoval, vtrhla mu z ničeho nic Adéla do koupelny a suše mu oznámila, že si sbalí své osobní věci a odchází bydlet za kamarádkou, která jí po celou dobu byla v patách.

Ačkoliv Gotovcev nic podobného rozhodně nečekal, celou záležitost se s Adélou rozhodl řešit v klidu. A to i přesto, že se do něj po chvíli ostře pustila právě kamarádka bizarní youtuberky, ke které se Adéla hodlá odstěhovat: „Nevěděla jsem, že jsi taková krysa. Stojí ti to za to? Dělat ze sebe toho nejlepšího a z nich to nejhorší,“ vyčetla Pepovi na záznamu. Ten se jí snažil vysvětlit, že netuší, o čem neznámá žena mluví a požádal ji, aby odešla. V tu chvíli se do rozhovoru vmísila i do té doby nezvykle ztichlá Pulcová, která Gotovceva setřela, aby mlčel a nikoho nevyhazoval.

Pepa si ale nenechal nic líbit a vyzval onu ženu, že když mu nevěří, může si s Adélou zkusit bydlet sama a zjistí, jakým peklem si v posledních týdnech procházel: „Tak si ji vem k sobě a zažiješ si to samé co já,“ vyzval kamarádku Shopaholic Adel. Pravdou je, že Gotovcev se před pár dny nechal slyšet, že si ve vztahu s Pulcovou prochází terorem, kdy jej influencerka má nejen slovně urážet, ale také si pravidelně psát s cizími muži, se kterými dle Pepových slov flirtuje a snaží se je svést.

Adéla se po chvíli skutečně sbalila a byt, který je psaný na Gotovceva, i s kamarádkou opustila. Pepa vypadal, že se mu konečně ulevilo a prohlásil, že tušil, že pokud začne pravidelně streamovat, rozchod dříve či později přijde: „Já jsem věděl, že když budu dělat ty streamy, tak že odejde sama. To byla otázka času. Stačilo dělat streamy a povedlo se to,“ prozradil svůj plán, který mu skutečně vyšel. Otázkou zůstává, kam v příštích dnech půjde bydlet Adéla, neboť není tajemstvím, že jí kvůli její pověsti nikdo nechce pronajmout byt. U oné kamarádky nejspíše dlouho nezůstane…

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Antiyoutuber, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!