Meghan Markle a její špatná rozhodnutí: Nejprve ji život v královské rodině obtěžoval, teď se jí po něm stýská

harry a meghan

Britskými médii v posledních dnech rezonuje zpráva, že se Meghan Markle (42) má obávat narušeného vztahu mezi svými dětmi a potomky královské dvojice, prince Williama (41) a princezny Kate (42), který by je dle jejího názoru mohl v pozdějším věku nepěkně ovlivnit. Její obavu potvrdil královský komentátor, podle nějž se vévodkyně ze Sussexu údajně „děsí“, že i přesto, že spolu se svým manželem, princem Harrym (39), dobrovolně odešli z Británie a vzdali se svých královských povinností, nebudou mít jejich děti, starší Archie a mladší Lilibet, se svými dvěma bratranci a sestřenicí žádný vztah.

Poté, co se Harry spolu s Meghan v roce 2020 rozhodli, že se svých královských povinností vzdají, usadili se v kalifornském Montecitu. V době, kdy se pár stěhoval, byl jejich synovi Archiemu pouhý rok, zatímco Lilibet se narodila až ve Spojených státech amerických.

Královský komentátor a spisovatel Tom Quinn se o obavách vévodkyně ze Sussexu rozmluvil pro britský deník Mirror: „Meghan má velké obavy, že její děti nebudou mít žádný skutečný vztah se svými bratranci Georgem, Charlotte a Louisem. Meghan miluje představu velké šťastné rodiny a nesnáší, když lidé popisují její dětství a rodinu jako nefunkční. Děsí ji, že se historie bude opakovat“.

Dále dodal, že mu v soukromí sdělil blízký přítel Meghan a Harryho, jeden z mála aristokratických známých páru, že Meghan ve Spojených státech vážně postrádá hned několik aspektů, které jí nabízel život v královské rodině. Vévodkyně ze Sussexu se má rovněž obávat, že jí její děti za pár let vyčtou, že se pravidelně nesetkávali se svými bratranci a sestřenicí, a budou tak mít v dospělosti pocit, že byly ochuzeny o zábavné kratochvíle a navázání pevných vztahů.

Vztahy mezi Harrym a Meghan a zbytkem královské rodiny jsou v posledních letech více než napjaté, zejména pak kvůli kontroverzním odvysílání rozhovoru dvojice pro stanici Netflix a vydání memoárů prince Harryho, které vyšly pod názvem „Spare“ v loňském roce. Ani oznámení princezny Kate, která aktuálně bojuje se zákeřnou nemocí, Meghan nepřesvědčilo, že by se měla pokusit pošramocené vztahy napravit. Ačkoliv bývalé herečce vztahy s královskou rodinou nepochybně chybí, nic pro to nedělá.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Extra, Mirror; Náhledová fotografie: Mark Jones/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!