Veronika Kopřivová po rozchodu září štěstím: Pro sebe a dceru si pořídila bydlení v luxusním domě

veronika kopřivová

Podnikatelka Veronika Kopřivová je aktivní žena, která se rozhodně nikdy nenudí. Na svých sociálních sítích se pochlubila novým luxusním bydlením, které si pořídila pro sebe a svou malou dceru Ellu.

Kdo Veroniku sleduje na sociálních sítích už nějaký ten pátek, tak pravděpodobně ví, že je velmi pracovitá a cokoliv si umane, to dotáhne do konce. Díky tomu úspěšně vede svou firmu s oblečením šitým v Česku, často cestuje a také se stará o svou dceru Ellu.

Nedávno si pořídila další nemovitost, s čímž se pochlubila svým věrným fanouškům na sociální síti. Luxusní dům v šedých odstínech si nepořídila celý, ale obývá celé spodní patro. A to jí podle jejích slov také stačí.

Veroničino nadšení je vidět už z fotografie, na které vítězoslavně stojí u svého nového království – a že je skutečně nádherné!

Veronika se rozhodla pro větší bydlení z toho důvodu, že chtěla mít více prostoru jak pro dceru, tak i pro sebe. Maličká Ella se tak může těšit na svůj prostorný pokojíček, její máma si zase zařídí šatnu a pracovnu podle svých představ.

„Neberte to jako chlubení, spíš jako motivaci. Věřte si a běžte si za svými sny, protože nikdo jiný to za vás neudělá. Já jsem pyšná, na tu obyčejnou holku, která si vždy sama ze všech těch velkých snů dělá skutečnost. Ano s radostí a pokorou se chválím. A děkuji vám všem co přejete, pomáháte a podporujete ostatní,“ vzkázala svým sledujícím. Netrvalo dlouho a dočkala se nadšených gratulací od svých fanynek.

Ačkoliv Kopřivová nedávno oznámila rozchod s manželem Miroslavem Dubovickým, tak přesto na fotografiích září štěstím natolik, až je to pro mnohé nakažlivé.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Se svolením V. Kopřivové

error: Content is protected !!