Dagmar Patrasová se vyjádřila k silvestrovskému kolapsu: Za vše prý mohla mokrá podlaha

dáda patrasová

Aby vyvrátila veškeré spekulace, které se po zjištění, že jí musela být na Silvestra náhle přivolána záchranná služba, vyrojily, rozhodla se hvězda seriálu Návštěvníci k celé situaci vyjádřit. Podle Dády se opět jednalo o pouhý pád, který zapříčinila mokrá podlaha. Bohužel pro ni její verzí věří jen málokdo.

Včera jsme vás informovali, že do médií prosákla zpráva, že se před vypuknutím oslav k novému roku odehrálo v rodině Dagmar Patrasové (67) a Felixe Slováčka (80) nečekané drama. Dádě musel její manžel v dopoledních hodinách přivolat záchrannou službu poté, co známá herečka náhle zkolabovala. Lékař, který k vinohradské vile dorazil, celou situaci vyhodnotil tak, že i přesto, že je autorka oblíbených dětských písniček mimo ohrožení života, je nutný převoz do nemocnice.

V ní se Patrasová měla podrobit celé řadě vyšetření, které vyústily v hospitalizaci. Na celé situaci by nebylo nic divného, kdyby o Dádě nebylo známo, že má letité problémy s alkoholem. K hromadícím se spekulacím nepřispěl ani fakt, že se Felix Slováček odmítl ke stavu své ženy jakkoliv vyjádřit.

Nyní se o celém kolapsu rozhodla promluvit sama Patrasová: „Mám jenom zvrtlej kotník, protože jsem špatně šlápla, protože jsem vytírala podlahu. A to je celý“. Celá situace je až nápadně podobná tři roky starému incidentu, kdy herečka rovněž upadla, utrpěla závažné poranění lebky a dcera Anička jí musela volat záchrannou službu. Tehdy vše taktéž svedla na mokrou podlahu, na které uklouzla a dopadla na ostrý roh stolu.

Aktuálně byla Dáda dle Slováčkových slov z nemocnice propuštěna do domácího ošetřování a cítí se už mnohem lépe. Doufejme, že onen pád nezpůsobil démon alkohol a dříve velmi oblíbené herečce se už nic podobného ani nestane.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, TN; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!