Shopaholic Adel je na roztrhání: Kontroverzní René z TikToku se uchází o její srdce

Ještě ani nestihlo vystydnout lože po bývalém partnerovi Adély Pulcové (30) a už se o ní uchází další muž. Tím je podle všeho neméně kontroverzní „celebrita“ ze sociální sítě TikTok, která si říká ShopaRené. Jeho umělecké jméno má evidentně co nejvíce upoutat pozornost nejen bizarní youtuberky.

Štědrý večer, pro většinu z nás sváteční čas strávený s našimi nejbližšími, pro Shopaholic Adel a jejího, dnes již bývalého, partnera, Jana Kulase, časem nadávek a vzájemného urážení, které vyvrcholilo rozchodem páru. Téměř okamžitě se o opuštěnou influencerku začal více zajímat jistý ShopaRené, který už v době, kdy Adéla tvořila pár s Kulasem, vytvářel na TikToku obsah, kterým vyznával kontroverzní Shopaholic Adel lásku a nekončící oddanost. Jeho láskyplné příspěvky zněly mimo jiné i takto: „Držím to strašně moc dlouho v sobě. Strašně moc tě miluji, myslím na tebe ve dne v noci“.

Svou tvorbu v poslední době cílí pouze na Adélu Pulcovou a k její osobě se vyjadřuje i během živého vysílání. V rámci komunikace s fanoušky se rovněž nechal slyšet, že by jej Shopaholic Adel nemusela ve vztahu živit, neboť stejně jako ona vydělává měsíčně nemalé peníze: „Vydělávám podobně jako Adéla, takže po ní nebudu nic chtít“.

Pro Adélu by se mohlo jednat o poměrně lákavou nabídku, neboť v bývalých vztazích si vždy po určité době začala stěžovat, že své partnery je nucena živit. Co už ale nepřiznává je skutečnost, že muži, kteří jí životem prošli, nepracovali, neboť si to bizarní infuencerka nepřála z důvodu svého chatrného psychického zdraví.

Jak se ale zdá, Adéla Pulcová o přízeň Reného aktuálně nestojí. Po rozchodu se chce prý zaměřit sama na sebe a na péči o svého pejska Rica. Nedávno prozradila, že je v péči hned několika psychiatrů, kteří jí předepsanými léky mají pomoci zbavit se přílišné agrese, kterou se Shopaholic Adel nebojí projevit ani při komunikaci se svými fanoušky.

Možná bude pro všechny nejlepší, když se Adéla nějakou dobu do nového vztahu nepožene. Přeci jen její dva nejvíce mediálně propírané vztahy, první s Davidem Pražákem, druhý pak s Kulasem, skončily i přes opakované zásnuby katastrofou a vzájemným obviňováním.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Antiyoutuber; Náhledová fotografie: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!