Starostlivý otec Jaromír Nosek: Pro expartnerku i syna si přijel do porodnice

Jaromír Nosek

Teprve před pár dny přivedla na svět Zuzana Hasalíková (35) své první dítě, které má ze vztahu s hercem, známým mimo jiné z filmu Rebelové, Jaromírem Noskem (45). I přesto, že se pár rozešel už loňský rok v létě, Nosek překvapivě nechyběl u porodu a dokonce si pro novopečenou maminku i synka osobně zajel do porodnice.

I přesto, že spolu rodiče novorozeného chlapečka už nedokážou žít pod jednou střechou, pravděpodobně se jim i přes krach vztahu podařilo opět najít společnou řeč. Zatím vše nasvědčuje tomu, že se Nosek chce aktivně podílet na péči i výchově o svého prvního potomka, neboť se nejen účastnil porodu, ale redakcí Expres byl i viděn, jak s přepravní kolébkou vchází do porodnice.

Následně z ní vyšel notně obložen taškami a kolébkou se synkem. V patách mu byla Hasalíková, která nasedla do Noskova vozu a všichni tři odjeli do bytu, ve kterém hercova expřítelkyně aktuálně bydlí. V něm se však Nosek nejspíše dlouho neohřál, neboť s největší pravděpodobností spěchal zpátky domů za svou novou partnerkou.

Tou má být mladičká, atraktivně vypadající barmanka Iveta B., která se pro redakci Prima Ženy rozhodla krátce vyjádřit ke vztahu s Noskem i k oné šířící se spekulaci, že má s hercem sdílet společné bydlení: „Já bych se k tomu nechtěla vyjadřovat vůbec, ale ráda bych předešla spekulacím. S Jaromírem jsem se poznala v době, kdy už spolu dávno netvořili pár a nikdy jsem nebyla třetí osobou v jejich vztahu“. Dále zcela vyvrátila, že by měla s Noskem žít v bytě, který spolufinancuje jeho bývalá partnerka.

Zdá se, že tím je situace dostatečně objasněna. Nejdůležitější je, že se Nosek i Hasalíková snaží o synka pečovat společně. Tak snad se brzy shodnou i na výběru jména, neboť chlapeček údajně stále žádné nemá.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!