Dagmar Havlová se pochlubila novým jarním sestřihem: Sama jsem si střihla ofinu, oznámila nečekanou změnu

Dagmar Havlová

Herečku Dagmar Havlovou (71) jsme v posledních letech vídali zejména s rozpuštěnými a elegantně sestřiženými vlasy, které si s oblibou upravovala do rozličných účesů. S příchodem jara se ale rozhodla pro razantní krok a svépomocí účes nečekaně upravila. Jak se pochlubila na svých sociálních sítích, jednoduše vzala do ruky nůžky a ustřihla si dlouho pěstěnou ofinu. Její aktuální účes až nápadně připomíná sestřih, který Havlová měla v nestárnoucí komedii Holky z porcelánu, který příští rok oslaví již neuvěřitelných 50 let od svého prvního uvedení.

I přesto, že se po letech rozhodla výrazně změnit účes, barvě vlasů, na kterou jsme u ní již zvyklí, věrná zůstala. Stále dává přednost původní barvě svých vlasů, tedy zlatavě zrzavé, která se k ní hodí nejvíce. Co se týče jejího nového sestřihu, vypadá mladší a dle fotografie, kterou umístila na svůj Instagram, i spokojenější.

Leckdo by se mohl domnívat, že za novým účesem je práce profesionálního kadeřníka, ale opak je pravdou. Jarní sestřih si bývalá první dáma zvládla udělat zcela sama a jak se v příspěvku pochlubila, k úpravě jí stačily obyčejné nůžky: „Tak jsem si sama střihla ofinu,“ připsala k fotografii, na níž je decentně nalíčená a jako vždy se mile usmívá.

Nepříliš obvyklý byl i zvolený outfit, ve kterém se herečka, která nedávno zazářila po boku Terezy Ramby či Jiřího Lábuse ve zfilmované verzi divadelní hry Vlastníci, rozhodla zvěčnit. Slušivý kostýmek zářil barvami a Havlová, kterou vídáme spíše sladěnou do černé barvy, prokoukla a působila svěžím dojmem.

V minulosti se nechala slyšet, že v jejím šatníku nesmí za žádných okolností chybět obyčejné černé roláky: „Mám jich plnou skříň. A nikdy nevynechám příležitost si koupit další. Ano, v moderní terminologii se tomu říká, že na nich ujíždím. Nenosím je snad jen v létě,“ svěřila se svým sledujícím na Instagramu.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!