Dagmar Havlová fanouškům prozradila recept na bramborový salát, který dělá podle svého tatínka

Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová se ve čtvrtek večer objevila na televizních obrazovkách, když v pořadu Inkognito na Primě vystoupila jako tajemný host.

Dagmar Havlová v pořadu promluvila o tom, jak doma s rodinou slaví Vánoce. „Vánoce slavíme v kruhu rodinném. Dřív jsem je pořádala pro všechny doma já, teď to převzala moje dcera. Necháváme jednu židli volnou, kdyby náhodou někdo přišel, to se má,“ vysvětlila Dagmar, která se pevně drží vánočních tradic. „Stůl je krásně nazdobený, upečené cukroví, kapra máme všichni rádi a soutěžíme o bramborový salát. Každý rok vyhrává někdo jiný, musí to být tajné a teď už děláme i tři saláty,“ dodala.

Netrvalo dlouho a Dagmar prozradila, jaký je ten její tajný recept na bramborový salát. „Já dělám tatínkův salát. Do brambor naliji lák z okurek, přidám cibuli, okurku, vajíčko. Nedávám jablíčko, ale hrášek a mrkev. Pak to vše promíchám a on je díky tomu láku z okurek, který se nasaje do brambor, takový vláčný,“ vysvětlila.

Bývalá první dáma v minulosti slavila Vánoce se svým manželem Václavem Havlem i v zahraničí, řekla před časem pro portál Prima Ženy. Do Španělska, kde měli vilu, si přivezli i kapra. Údajně to ale zkrátka nebyly ty pravé Vánoce, které zažíváme v Česku. Není ale pochyb, že i na tyto Vánoce s láskou vzpomíná, protože je strávila se svým milovaným manželem.

Zdroj: Redakce, autorský text, Pořad Inkognito, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!