Eva Burešová nebude zveřejňovat termíny svých představení: Dohodla se na tom s divadlem

Eva Burešová

V posledních letech se dost často stává, že některé divadelní herečky, které ztvárňují nějakou divadelní roli v alternaci (stejnou roli hraje více hereček), sdílí na svých sociálních sítích termíny, kdy budou hrát právě ony. Dělá to tak například Lucka Vondráčková nebo Ivanka Korolová a donedávna to dělala i Eva Burešová.

Eva, kromě toho, že famózně zpívá a skvěle hraje v seriálech, tak také hraje v divadle. V hudebním divadle Karlín se objevuje třeba v muzikálech Dracula, Jesus Christ Superstar nebo The Bodyguard, dozvíte se na oficiálních stránkách divadla. V posledním jmenovaném se Eva střídá s Terezou Maškovou a právě u tohoto představení se už diváci dopředu nedozví, která z nich bude v jaký den hrát.

„Já se strašně omlouvám, ale my jsme se s divadlem domluvili na tom, že nebudeme zveřejňovat divadelní termíny, protože se párkrát stalo, že jsem na některé představení nemohla přijít a lidi pak byli zklamaní,“ cituje Evina slova deník Aha! V opačném případě zase lidé volali do divadla a chtěli svoje lístky změnit na Eviny termíny. To ale dělá v organizaci chaos a proto se divadlo a Eva dohodli, že to takhle dál dělat nebudou.

Na příští rok tak Eviny fanoušky čeká buď příjemné, nebo méně příjemné překvapení. Letos se už totiž The Bodyguard hrát nebude, další představení připadá až na 7. února. „Včera jsem zakončila svůj krásný rok s muzikálem The Bodyguard. Bylo to teda něco nádherného a krásně náročného. Podpatky teď nechci nějakou dobu vidět, ale Whitney si stejně pustím,“ oznámila Eva svým fanouškům na Instagramu před pár dny.

Ti si ji však do konce roku ještě užijí. 21. prosince se má v O2 aréně proběhnout vánoční koncert, kde bude Eva jednou z vystupujících.

Zdroje: Autorský text, redakce, Hudební divadlo Karlín, Aha!; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!