Anička Slováčková věří, že rakovinu porazí, Dagmar Patrasová to však vidí jinak: Je strašné, když vám umírá dítě, říká

Dáda Patrasová

Herečka Dagmar Patrasová (67) už jednou zažila chvíle bezmoci, když její dcera Anička Slováčková (28) poprvé bojovala s rakovinou. Jakmile se vyléčila, Dagmar zářila štěstím. V tu chvíli by ji nejspíš ani ve snu nenapadlo, že se jednou bude krutá minulost opakovat.

Je známo, že má Dagmar Patrasová vlastní potíže, které ji sužují už delší dobu. Ačkoliv se s nimi snaží vypořádat, rána, která přišla nedávno, ji zasáhla přímo do srdce. Dozvěděla se totiž to, že má její dcera Anička už podruhé rakovinu.

„Ten pocit, který prožívám, se nedá popsat slovy. Nemůžete ani říct, co se ve vás odehrává,“ přiznala Blesku Dáda, kterou zákeřná nemoc Aničky zcela zlomila. Herečka dodala, že pro dceru je druhý boj s rakovinou velmi náročný.

Je strašné, když vám umírá dítě

Anička Slováčková se na svých sociálních sítích snaží držet pozitivního myšlení. Nedávno v jednom ze svých příspěvků napsala, že rakovinu porazí. Když to zvládla poprvé, zvládne to i podruhé. „Jsem připravena znovu k boji,“ napsala ve svém příspěvku, když světu oznamovala, že se jí rakovina vrátila.

Vypadá to však tak, že to její maminka Dagmar Patrasová vidí trochu jinak, a to dost negativně. „Já bych dala svůj život za to, aby se moje dítě uzdravilo! Je strašné, když vám umírá dítě…“ řekla Blesku herečka, která už nejspíš ani nevěří v lepší zítřky. Zdá se, že Anička musí být silná i za svou mámu.

Fanoušci jsou Aničce oporou

Anička každý den dostává plno zpráv od fanoušků, kteří ji neustále podporují a věří, že nemoc nadaná zpěvačka zvládne porazit i tentokrát. Když nedávno sdílela fotografii v turbanu, strhla se lavina komentářů o tom, jak nádherně Anička vypadá. „Je potřeba žít okamžikem. Jste krásná,“ zaznělo v komentářích. „Nádherná duše,“ napsala další sledující.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!