Nejdřív hodně zhubl, teď Jiřího Krampola (85) odvezli do nemocnice: Leží na JIP

Jiří Krampol

Herec a moderátor Jiří Krampol (85) má v posledním roce velké potíže se svým zdravotním stavem. Nedávno se povídalo o tom, že Krampol drasticky zhubl, nyní se objevila zpráva, že byl odvezen do nemocnice a byl umístěn na jednotku intenzivní péče.

Jiří Krampol už má věk, ve kterém zdravotní neduhy neustále přicházejí, moc jich ale neodchází. Je pravděpodobné, že se bavič už delší dobu necítil vůbec dobře, protože se během krátké chvíle začal ztrácet pře očima.

Herec byl podle deníku Blesk před týdnem ve čtvrtek hospitalizován v pražské Nemocnici Na Františku, což vyšlo najevo až nyní. Herce navštívil jeho manažer Miloš Schmiedberger (76). „Byl jsem za Jirkou, ale on stále dokolečka tvrdí, že mu nic není a chce domů,“ prozradil výše zmíněnému webu.

Ve skutečnosti měl mít ale Krampol podle portálu iDnes potíže s dýcháním, kvůli kterým potřeboval neustálý dohled lékařů. Herec má potíže s průduškami celý život, v jeho věku už to pro něj ale může být životně nebezpečné.

Ačkoliv mu lékař už dávno řekl, že by měl více odpočívat, Krampol jej údajně neposlechl. Možná i proto skončil v nemocnici na JIP, kde loni strávil Vánoce i Nový rok. Herec však trvá na tom, že mu nic není a chce domů.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, iDnes; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!