Rozvedená Veronika Žilková: Ostrá slova na adresu Stropnického

Není žádným tajemstvím, že manželství Veroniky Žilkové (62) a Martina Stropnického (66) se rozpadlo již před nějakou dobou. Nyní jsou však ti dva oficiálně rozvedeni. Ovšem zdá se, že herečka bývalému partnerovi stále neodpustila a když o něm mluví, rozhodně si nebere žádné servítky…

Když se v minulosti ukázalo, že se vztah Veroniky Žilkové a Martina Stropnického rozpadl, mnoho fanoušků bylo v šoku. Později se navíc mluvilo o tom, že se měl bývalý herec zamilovat do své mladší kolegyně z Izraele Markéty Horňákové. Ať už to ale bylo jakkoli, bylo zřejmé, že Žilkovou rozpad manželství srazil na kolena. Blondýnka v té době hodně zhubla a zdálo se, že ona by byla pro záchranu jejich vztahu odhodlaná udělat cokoli.

Nyní však byli podle Blesku Žilková se Stropnickým oficiálně rozvedeni. K soudu se prý ale ani jeden z nich nedostavil a dorazili jen jejich právníci. Avšak zdá se, že herečka manželovi stále nemůže zapomenout, že se ji rozhodl opustit. „Dnes je svátek zemřelých, tak co kdybych řekla smuteční řeč k zemřelému manželství? Že jednou zemřeme všichni a exmanžel by mohl mít na hrobě nápis ‚zde leží muž, který čtyřikrát zradil své ženy a jejich děti,’“ svěřila se blondýnka výše zmíněnému webu. Herečka tak narážela na skutečnost, že i v minulosti Stropnický své partnerky opouštěl. Zato Stropnický se k rozvodu veřejně prakticky nevyjadřuje.

Nezbývá tedy než doufat, že časem všechny rány přebolí a Stropnický i Žilková budou ve svých životech šťastní. Ostatně herečka má už delší dobu tvořit pár s muzikantem Josefem Holomáčem. Pro Super se navíc v minulosti svěřila, že jí Holomáč koupil krásné šaty a že se cítí dobře po boku muže ve svém věku a na případné mladší partnery nepomýšlí.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Blesk; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!